תפריט יצירת קשר טלפון

ורוד לבנות - תכלת לבנים

בנים בתכלת, בנות בורוד. נכון או לא נכון? 
נכון, אבל לא להיום. נכון לימים בהם הייתי תינוקת (זה לא היה אתמול...). נכון לימים בהם אמא שלי כתתה רגליה בין חנויות בגדי הילדים וחזרה הביתה בידיים ריקות, רק כי רצתה למצוא לילדה שלה בגד כחול. נכון לימים בהם צילום ילדים היה בשחור לבן וטכניקת הצבע הייתה שמורה לצלמניות משוכללות בלבד.  
מאז, משטרת האופנה באה לקראתנו. זה לא אומר שאופנוע וורוד לא עושה לי את זה... אבל זה בהחלט אומר שזכות הבחירה בידי ומעבר לזה, שוק האופנה מאפשר לי לבחור כל דבר מכל צבע. 
אני לא מעצבת אופנה ואין לי שום כוונה לפרט כאן את דו"ח מבקר האופנה, אבל כמי שרואה את האופנה מצידה האחורי של המצלמה, אני יכולה להעיד על השפעת הצבע על כל צילום, בפרט – צילום ילדים. 
בלי קשר למגמות האופנה העכשוויות ולטרנדים שכוללים גם צבעים, אין שום סיבה מיוחדת לא להעיז ולהשתולל עם מניפת הצבעים, בכל הקשור לילדים. למרות שלא מעט מחקרים יוכיחו לכם את השפעת הצבע על חיינו, תורה שלימה של צבעים ותמונה אחת בלבד, יוכיחו לכם את השפעת הצבע על הצילום, בטח ובטח על צילום ילדים.   
כשמדובר בנושא צילום ילדים, חציית 'הקו הוורוד' תסייע לנו ליצור מגוון תמונות מדהימות לבנות ולבנים. למזלנו, כמה מטובי המעצבים העמידו לכבוד ילדנו ליינים שלמים של פריטים אשר מאופיינים במתיקות אדירה, לאו דווקא בזכות התכלת-ורוד שבהם.
צילום ילדים מאפשר לכם לצאת לרגע מהנישה הורדרדה ולהתפרע עם קשת צבעים קצת פחות קיצ'ית וסכרינית, שתוציא את ילדיכם קוליים, בעלי נוכחות ועדיין... חמודים, ילדותיים ומלאי תמימות. 
צילום ילדים נכון וצבעוני, ייצור הרמוניה מופלאה בין עושר הצבעים שבתמונה, לילד המצולם. המבטים, הפרצופים, החיוכים, הרקעים, התאורה... כל אלו רק יוסיפו וידגישו את יופיו וייחודו של הדוגמן הצעיר. 
כל יום בו מחכה לי צילום ילדים, הוא חגיגה מחדש עבורי. וכמו בכל חגיגה, כך גם כשהסיבה לחגיגה היא צילום ילדים – חגיגה של צבעים, ססגוניות וכמובן הרבה צחוק, אנרגיה חיובית וים של חיוכים.
זוויות לא שגרתיות וצבעים שונים במהלך צילום ילדים, יעניקו לתמונות ערך מוסף. ללא ספק, צילום ילדים שיכיל בנוסף גם את אלו, ייתן תוצאה אמנותית ומרגשת, שתקרין את עולמם הצבעוני של ילדנו ואת אהבתנו מלאת הצבעים אליהם.
ולכן, אם אתם מתכננים צילום ילדים בבית, צילום ילדים בחוץ, או צילום ילדים בסטודיו אצל צלם/צלמת מקצועיים, נסו לשלב בתמונות שפע של צבעים ואל תוותרו גם על העזים מביניהם. סביבה צבעונית לא תגרע מילדכם ואף צבע שבעולם לא יסיט את הפוקוס ממנו, במיוחד כשהמטרה לשמה התכנסנו היא צילום ילדים.
לצבע יש תפקידים בחיינו. הוא משקף אישיות, בריאות, מצב אנרגטי, רגשות, מיסטיקה, דת... אנחנו יכולים לצבוע את חיינו בכל רגע ורגע מחדש. ואולי, דווקא בגלל זה, צילום ילדים שיכיל את כל הצבעים, ירגש, ילהיב וימלא את התמונות בעולם ומלואו...
והרי כדי לראות את הטוב שבעולם, אתם לא באמת צריכים משקפיים ורודים ועתיד הזאטוטים יהיה ורוד, גם אם תלבישו אותם בירוק, צהוב, אדום, סגול, כתום או כחול. טוב נו, אל תשתוללו תמיד עם כל הצבעים, את זה כבר נעשה יחד ביום כיף של צילום ילדים בסטודיו שלי.

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X