תפריט יצירת קשר טלפון

צילום הריון בסטודיו ובבית

צילום הריון, יכול לשמש לכם מזכרת מופלאה. עם יד על הלב, תודו... גם אם לא תמיד קל, לפעמים אפילו לוחץ, מתיש ולא נוח, יש משהו קסום בתקופה הזו, משהו ששמור רק לכן ומייחד אתכן ואת הבטן... זו שמגיע לה צילום הריון.

מן הסתם, אם יש אופציה של צילום הריון בסטודיו, מול תאורה רכה ועין מקצועית, הרי שכדאי לנצל אותה, אבל גם בצילום בייתי תוכלי להוציא צילומי הריון בכלל לא רעים, שיתעדו את כל מהלך ההיריון וינציחו את יופייך.

    

אז מאיפה מתחילים ומה כדאי לדעת, כשמצטלמים בבית?

1.      ככל שתקדימי לתעד את התהליך, כך תוכלי ליצור לאחר-מכן תמונת רצף מדהימה... צילום הריון שיזכיר לך כל שלב בו הבטן גדלה. מאותו רגע בו היא צצה, הקפידי להצטלם בכל תחילת חודש. כדי שהרצף יהיה מושלם, עמדי מול המצלמה באותה זווית. פרופיל ידגיש את הבטן, כשהרקע מאחורייך ניטראלי ואחיד. (קיר חלק, או וילון בהיר, יעשו את העבודה).

2.      צרפי לצילומים את הילדים. לי אישית, צילום הריון עם ילד, גורם התרגשות כל פעם מחדש. למרות שנהוג לומר כי ילד תופס את כל הבמה... אם תדריכי אותו לגעת בבטן ברוך, להקשיב לתינוק שבבטן, או לדבר אליו, תוכלי להגיע לתמונות מרגשות. צילום הריון בו יככבו על אותה במה... גם הילדים וגם את והבטן.

3.      נכון שאם תמעיטי בלבוש, תוכלי לראות טוב יותר את הבטן. צילום הריון שחושף בטן ולעיתים קצת יותר, יכול להיות אומנותי, אבל אני לא בטוחה שכך תוכלי להראות לכולם את התמונות אחר-כך... לכן, לבשי שמלה צמודה ותוכלי להשיג את אותו אפקט, תוך שאת מרגישה נוח גם במהלך הצילומים וגם בסיומם, כשאת מראה את התמונות לדוד מאמריקה, לחמות, או לילדים...

4.      בכל צילום הריון וצילום בכלל, תוכלי ליצור אווירה דרמטית, או לחילופין, אווירה קלילה וחייכנית. מה שיכול לסייע לך ביצירת האווירה בזמן צילומי הריון, אלו הם פרטי הלבוש השונים, כובעים, תכשיטים, בדים, או צעיפים. עמדי מול ארון הבגדים והתחילי לחגוג... נסי לשלוף דווקא את כל אותם פריטים, שמונחים שם אחר כבוד ולא משמשים אותך ביום-יום. דמייני שאת במחסן תלבושות וצרי שילובים נועזים של צבעים ואביזרים. כשהמטרה היא צילום הריון ולא יציאה לשופינג, כל צעיף יכול להפוך לבגד...  

5.      אם בחרת את פנים הבית כאתר צילומי הריון, יחסי חשיבות גם לתאורה. השתדלי להצטלם בשעות היום, כשאת פחות זקוקה לתאורה מלאכותית ויותר נעזרת באור השמש. הרשי לה להיכנס דרך דלת פתוחה, או הניחי לה ללטף את גופך כשהיא חודרת מבעד לחלון.

6.      בכל אשר קשור לנושא האיפור, לדעתי, צילום הריון אינו דורש איפור מיוחד. לרוב, המלצתי היא לנהוג כבכל יום. לא פחות ולא יותר. צלמת הריון מקצועית, תיעזר בשירותי הפוטושופ, כדי להעלים כתמים או להסוות קמטים, פצעונים וכל נמש שיפריע לך. אם אלו יגרמו לך לחשוש מזוויות שונות במהלך צילומי הריון בבית, עדיף שתנסי לטשטשם לפני, באמצעות מייק-אפ או פודרה, כדי שתוכלי להצטלם בכל פוזה ותנוחה שתעלה על רוחך, בצורה טבעית וללא עכבות.

7.      חוק לא כתוב, שנכון לא רק כשמדובר על צילום הריון: הצילומים הטובים ביותר, הם אלו בהן תרגישי נוח ותהיי טבעית מול המצלמה. לכן, רגע לפני שאת מצטלמת, עשי חושבים מי יזכה בתואר 'הצלם המושלם' עבורך. האם זה יהיה בן-זוגך? השכנה ממול? או אולי חברה טובה...? נכון, לא כולם יוכלו להראות לך תיק עבודות לפני... ורצוי שיידעו להחזיק מצלמה... אבל לרשימת השיקולים, הכניסי גם את עצמך ותחושותייך, כשהזוכה המאושר, הוא אותו אחד (או אחת) מולו תוכלי להתפרע, או סתם להתנועע בחופשיות, כדי ליצור צילומי הריון מיוחדים. 

אחרי שהצטלמת בבית ובלי קשר לתמונות שהצטלמת בחצר... לקראת השבוע ה-30 להריונך, ממליצה לך לקחת פסק זמן מהכל ולהתפנק בחוויה שונה וכייפית של צילום הריון, אצל צלם מקצועי, או צלמת הריון שזו עבודתה (ולפחות על עצמי, יכולה להעיד שזו גם אהבתה...). רגע לפני הלידה, העניקי לעצמך צילומי סטודיו, כשאת נינוחה, רגועה, קורנת, נשית וסקסית.

צלם או צלמת הריון טובים, יידעו לכוון אותך אל זוויות הצילום המחמיאות, להלביש אותך בבגדים הנכונים, לצייד אותך בפריטים המתאימים, להפנות לכיוונך את התאורה הנכונה ולבחור איתך את התנוחות בהן תרגישי הכי נוח ותיראי הכי טוב.

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X