תפריט יצירת קשר טלפון

צילום הריון בעירום או בלבוש מלא?

צילום הריון אומנותי, יכול לשלב בין שתי האופציות: צילום הריון בעירום, או צילום הריון בלבוש מלא. כמובן, שיש גם את האמצע, מה שאומר לא עירום מלא, לא ביגוד המכסה על הכל, אלא צילומים נשיים, בהם תיראי סקסית, אבל לא פרובוקטיבית. 
בתור צלמת הריון העוסקת בתחום כבר שנים, אני יכולה להבטיח לך, כי בכל אחת מהאופציות, תקבלי תמונות מדהימות. לכל אחת מהאופציות, ערך מוסף משלה וראשיתו בקבלת הגוף.
כמה קל לנו להתלהב מתמונות של אחרים וכמה קשה לנו לא לחפש את הפגמים בתמונות שלנו...
לא משנה אם צילום הריון בלבוש מלא, או צילום הריון בעירום, שניהם יסללו לך דרך ממנה תצאי למסע בדרכך אל קבלת גופך. לך ולעיתים גם לבן-זוגך ומכאן... הבונוס הוא עצום ולא נמדד במילים.
לא פעם, אני מקבלת "אזהרה" מכיוון המצולמת שטוענת מראש שהיא לא פוטוגנית ומשמינה איתה מנחת בתום הצילומים, כששתינו רואות את התמונות שיצאו... 
משהו בעמידה לבד מול המצלמה, כשהפוקוס עלייך, מחייב את הצלם בנתינת זמן ורגישות. זו אחת הסיבות, שלעולם לא אחשב לפי שעה כל חבילה או סאשן של צילומים, בפרט צילום הריון בעירום.

עוד בנושא

לאט, לאט, גם אצל מי שאינה מורגלת בעמידה מול מצלמה, מתקלפת עוד קליפה... הצילום הראשון לא יהיה דומה לצילום האחרון. 
גם אם מדובר על צילום הריון בעירום, את תראי, לאט לאט תתחילי להרגיש בנוח עם עצמך, תיהני מהחוויה, תוך כדי שאת משוחררת מהסתרת הצדדים שלא אהבת בעצמך ואפילו תתני לעצמך להשתטות בילדותיות מופלאה מבלי לפחד שהכל מתועד...
כחלק מאותו "מסע" לקבלת הגוף, מגיעות אלי נשים לצורך צילום עירום אומנותי, לאו דווקא צילומי הריון אומנותי... 
אין ספק, כי כל תקופה בחיים, מביאה איתה מתנה אחרת... מה אנחנו עושות עם המתנה הזאת? זה כבר תלוי בנו. אם נקבל באהבה את הגיל, את השינויים הפיסיים, את השינויים ההורמונאליים ובטח יש עוד כמה שינויים גנוזים אצל כל אחת מאיתנו, נצליח למצות את ההנאה כמעט בכל רגע נתון. וכן, לקבלת הגוף יש חלק נכבד בכל אלו, גם כשאת בהריון וגם כשאת לא.
צילום הריון בעירום, או צילומי היריון אומנותי, מחליכים בתוכם תהליך השחרור מול המצלמה, עם גילויים, עוצמה, זרימה, נינוחות, חופש, אהבה ובעיקר... כיף והנאה.
וכשכל אלו מלווים אותך בצילומים, תזכי בסופו של יום בבוק צילומי הריון אומנותי מדהים, מלא בתמונות בהן את מוארת, יפה ונשית. צילומי הריון אומנותי אותם תוכלי להראות לכולם, או צילומי הריון בעירום שגם אם לא תראי אותם לכולם, יזכירו לך תחילתו של מסע. מסע מופלא בדרך אל עצמך... עם צילום הריון אומנותי

רוצים לתאם איתי צילומים? השאירו פרטים או התקשרו : 0522-320511

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X