תפריט יצירת קשר טלפון

צילום ילדים

לא סתם אומרים שילד על במה תופס את כל הפוקוס... 
אם כבר הזכרנו פוקוס, הרי שזה אחד הדברים הקשים יותר להגיע אליו בזמן צילום ילדים. להבדיל מאיתנו, הילדים שלנו כל הזמן בתזוזה. חיוניים ומלאי מרץ, סקרנים ומגלים עולם. 
זו אחת הסיבות לכך שהרבה מהתמונות אותן ניסינו לצלם, יצאו לנו מטושטשות. 'אחחח... בדיוק הוא פיהק', 'יו... דווקא עכשיו הוא הזיז את היד...' אין ספק, צילום ילדים אינו דבר פשוט. כדי לזכות בתשומת הלב שלהם וכדי שיהיה לנו ביד צילום ילדים מושלם, אנחנו צריכים בראש ובראשונה סבלנות.
לא כל צילום מאפשר לנו לנווט ולביים את המצולמים, בטח לא כשמדובר בנושא צילום ילדים... גם אם תבטיח להם חצי עולם כדי לזכות באותו צילום ילדים מיוחד עליו פנטזת, אל תצפה שבאמת לא יזוזו. איש לא מבטיח לך שהם יעמדו באותה פוזה קסומה של לפני שנייה ויחכו שתצלם אותם...

צילום ילדים ותינוקות בסטודיו מקצועי, יאפשר לך להתגבר על כמה מכשולים. לך ולצלם או הצלמת, שלא ישאירו אותך להתמודד לבד ויכוונו אותך בדרך אל אותו צילום ילדים מושלם שתקבל בסוף.
תמיד אהבתי לצלם ילדים ומעבר לכך, צילום ילדים מהווה בשבילי גם אתגר. מבחינתי, צילום ילדים מוצלח, הוא זה שתופס את אותם רגעי התרחשות בזמן אמת, בטבעיות, תוך שהם מלאים בתמימות ורוך, טהורים ואפופים את אותו קסם ראשוני ששמור רק להם. 
גם אם החלטתם לבוא מידי פעם לסטודיו שמתמחה בנושא צילום ילדים ותינוקות, שיש בו פריטים מיוחדים לילדים, רקעים מגוונים ותאורה שמכוונת אליהם, אין סיבה לוותר על המצלמה גם בבית...


עד הפעם הבאה שנתראה בסטודיו, קבלו כמה טיפים הקשורים לנושא צילום ילדים:

  • צילום ילדים מצריך קודם-כל סבלנות. רק אם יש לכם את זה, אתם יכולים להמשיך לטיפים הבאים...

  • צילום ילדים טבעי, ינציח את אותו רגע שתצלמו אותם דווקא בזמן שלא שמו-לב שאתם שם. למרות החיוך המקסים שאתם מכירים, השתדלו להתאפק ולא לקרוא להם לחייך לכיוונכם. זה לא אומר שאין קסם דווקא בהצגות שיעשו לכבודכם ולכבוד המצלמה.

  • לא מעט ילדים אוהבים מצלמה. בשונה מהסעיף הקודם, צילום ילדים שמציגים ועושים פרצופים למצלמה, יש בו לא פעם המון קסם וחן, שיעלה על פניכם חיוך בכל הזדמנות שתראו אותו. לכן, עמדו שם ותנו להם לזרום ולהפגין את כישורי המשחק שלהם מול המצלמה.

  • אם אתם יודעים לדבר אל הילדים בגובה העיניים, אין סיבה שלא תעשו את זה גם כשאתם מצלמים. צילום ילדים בגובה העיניים יאפשר להם להישיר מבט למצלמה ויזכה אתכם בתמונות ללא עיוות.

  • צילום ילדים ותינוקות מקרוב, ידגיש את יופי ילדכם. לעומתנו הגדולים, אין להם ממה לחשוש כשמדובר בצילומי תקריב (קלואוז-אפ). רק פנים, רק עיניים או אפילו יד קטנה, עשויים להפוך את הצילום לאומנותי ומיוחד.

  • רגע לפני פורים, אנחנו מתארגנים עם המצלמה שתנציח אותם מחופשים. צילום ילדים בפורים זו חגיגה. אז למה רק בפורים....? חגיגות טובות לכל השנה. שימו לפניהם ערימה של פיצ'פקס: כובעים, נעלי עקב, משקפיים, טלפון, קוביות או בובות... וכשהחגיגה בעיצומה, כל מה שנותר לכם הוא לעמוד מהצד ולצלם.

  • זהו. עם הילדים הצלחתם, עכשיו שיהיה בהצלחה גם עם הצילום...!

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X