תפריט יצירת קשר טלפון

צילום משפחה

על קיר חדר השינה שלי, תלוי צילום משפחה שלא אני צילמתי... אני לא מופיעה בתמונה ואם לומר את האמת, לא הייתי אז אפילו בתכנון, אבל למרות זאת, זהו צילום משפחה שאני אוהבת במיוחד. גם את הצילום וגם את המשפחה...
והרי אגזול מפרנסתי, אם אומר שפעם ידעו לעשות צילום משפחה אמיתי.... ובכל-זאת, יש בתמונה הזו, שצולמה בשנת 1930, משהו אותנטי ואחר. אולי זה כי ערכי המשפחה היו שונים, אולי כי ניתן לראות דרכה מעט מהאידיאליזם שאנחנו לא חשים היום ואולי אני מוצאת בה סוג של געגוע, למשהו שחלף מן העולם...
ודווקא משום כך, אני ממליצה בחום על כמה שעות של חזרה למקורות... צילום משפחה בסטודיו.

סבא וסבתא שלנו, התארגנו במשך ימים, למען צילום משפחה אחד. הם היו צריכים לתאם את זה עם הצלם היחיד שהיה בעיר. רק בחדר האחורי של הצלמניה שלו, היו רקעים של נוף הררי, עם פלגי מים ושמיים בהירים ורק שם הייתה מצלמה, אליה היו נוהרות משפחות שלימות, כדי להנציח את השושלת. צילום משפחה שכזה, דרש מהם כמובן להתלבש במיטב מחלצותיהם, להתהדר בתסרוקת מיוחדת, לדאוג ליישר את השביל בשיער הבנים, לקשט בסרטים את ראש הבנות, לעמוד קפואים מול המצלמה ולחכות זמן לא מבוטל כדי שהצלם יכסה עצמו בבד השחור, יכוון את כל הכפתורים ויטרח לא מעט כדי להוציא למענם צילום משפחה מכובד, בשחור לבן.
צילום משפחה, אינו מושג חדש ובכל-זאת, צילום משפחה של היום, שונה במהותו ובתפישתו מאותו צילום משפחה אשר מוכר לנו מפעם...
נדמה כי בעידן של היום, בו אנחנו משופעים במצלמות דיגיטליות, אין צורך לבוא לסטודיו בשביל צילום משפחה. אבל מי שכבר עשה את זה, יידע להעיד על חוויה מופלאה, כייפית ומגבשת, שתזכה אתכם באלבום ובו תמונות מיוחדות, אומנותיות, משעשעות וחדות.
מעבר לתאורה, לפריטים שמחכים לכם בסטודיו ולרקעים הנקיים שמאחור, תוכלו לצרף לתמונות גם את אבא שבדרך כלל מצלם ולא מופיע איתכם בתמונה, תוכלו להשתולל, לצחוק, להחליף בגדים, לזרוק על עצמכם כובעים, לשחק, לזוז, או אם תרצו לעמוד רציניים לשנייה, למען צילום משפחה בסגנון של פעם.  
בסוף יום צילומים שכזה, תגלו את הערך המוסף של צילום משפחה בסטודיו. 
אלבום ובו צילום משפחה, ישמש לכם מזכרת, אשר בין דפיה תוכלו לעלעל בכל הזדמנות, לבד או עם חברים. תוכלו להעניק אלבום צילום משפחה גם לסבא וסבתא, שוודאי ישמחו למתנה מופלאה שכזו. 
מתוך מאות תמונות של צילום משפחה באיכות גבוהה, שינתנו לכם בנוסף גם על גבי דיסק, תוכלו להדפיס חלק ולשלוח לחברים או לבני משפחה נוספים, לתלות על הקיר בבית, או להניח צילום אחד ממוסגר על שולחנכם בעבודה. צילום משפחה שיזכיר לכם זמן איכות שחוויתם, עם אלו שאתם באמת אוהבים ומחכים לכם בבית..

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X