תפריט יצירת קשר טלפון

צילומי הריון בסטודיו - צילומי הריון עם סגנון

צילומי הריון הם מושג רחב, שמלבד חיים חדשים, מכיל בתוכו רגשות וניצוצות, אותם תוכלו לראות בבירור דרך עיניים, ידיים, בטן, או אפילו מבט חטוף למצלמה. צילומי הריון בסטודיו, לא יהיו לעולם קרים ומנוכרים. גם אם יהיו בהם מוטיבים דרמטיים או איכשהו יכילו מסר אומנותי הזוי אחר, הרי שהבטן עצמה, תרכך את האמירה, מבלי לפספס את עוצמת ההריון. בעקרון, כל תמונה שיש בה בטן הריונית, מתווספת לסטטוס של צילומי הריון.

בשונה מכל צילומי הריון שתצטלמו לבד בבית, צילומי הריון בסטודיו יאפשרו לכם להוציא את המיטב מכל תמונה. זה כמובן תלוי גם באותו צלם או צלמת הריון שיעמדו מאחורי המצלמה, אבל יש גם את הצד הטכני – רקעים, תאורה, מצלמה, תלבושות, אקססוריז או זוויות נכונות שיידעו להחמיא לכן גם בלי מילים, בזמן צילומי הריון. לכל צלם או צלמת הריון, סגנון הייחודי לו, גם כשמדובר על צילומי הריון. לאחר שנים בהן אני עוסקת בנושא צילומי הריון, מצאתי את עצמי משלבת כמה סגנונות בכל סאשן צילומי הריון. בראש ובראשונה, אני קשובה לטעמם של המצולמים ומשתדלת לגוון ולחדש לעצמם ולי, בכל פעם בה עומדת מולי אישה בהריון.

רגע לפני שאתם באים הנה כדי לעשות צילומי הריון בסטודיו, אתם מוזמנים להקליק ולצפות במצגת, או בגלריית צילומי הריון (באתר או בפייסבוק), לסווג את טעמכם גם על-פי הרשימה הקטנה שהכנתי ולשתף אותי למה התחברתם לפני שנתחיל בצילומים.

 • צילומי הריון רומנטיים: את יכולה להיראות רומנטית לבד, או עם בן-הזוג. בדים רכים ונופלים, תחרות או לבוש מתאים, יעניקו מראה רומנטי ונשי, מלא רגש ואהבה.

   

 • צילומי הריון דרמטיים: שילוב של לבוש, תאורה, איפור, מבט ותנוחה, יקבעו את מידת הדרמטיות שבצילום. אפשר ללכת עם זה רחוק, או להישאר קרוב ועדיין זה יהיה מיוחד.

   

 • צילומי הריון הומוריסטיים: כיתובים מצחיקים על הבטן, שימוש בפריטים מצחיקים וכמובן צחוק וחיוכים אמיתיים לכל אורך הצילום. באופן תמוה אבל עובדתי, ככל שתצחקי יותר בקול, צחוקך 'יישמע' יותר גם בתמונה...

 • צילומי הריון בסטודיו בשחור לבן: עבודת העיבוד על צילומי הריון, כוללת גם את הפיכתם  לשחור לבן. כשהרקע מאחורייך שחור והצילום עצמו בשחור-לבן, תוכלי להשאיר חלקים מסוימים בצבע. למשל, וורד אדום שבולט בצבעוניותו, ייצור קונטרסט וייצור צילום אומנותי.

 • צילומי הריון בסגנון של פעם: כשהסבים והסבתות שלנו היו הולכים לצלם היחיד שעבד בעיר, זה בטח לא היה כדי שיעשה להם צילומי הריון. בכל זאת, היה משהו מאוד מיוחד באווירת הצילומים הללו. את אותה אווירה, ניתן לשחזר גם היום, באמצעות פריטים מתאימים ועיבוד נכון. 

 • צילומי הריון רטרו: קצת מפריטי הרטרו שיש בסטודיו, תוכלו לראות בחלק מהתמונות. אבל רטרו זה לא רק הסיפולוקס שמחכה לכם פה, זו גם העמידה, הצילום עצמו ומנהרת הזמן אליה נגלוש יחד עם חיוך רחב.
 • צילומי הריון בעירום: סביר להניח, שאם בחרתם להצטלם בעירום, לא תוכלו להראות את כל התמונות לכולם... בכל-זאת, זו אופציה שניתן להוסיף לחומר הגלם השמור רק לכם. עירום לא חייב להיות בוטה, הוא יכול להיות מרומז ואומנותי. צילומי הריון בעירום ידגישו את עגלגלות הבטן ואת קווי ההריון הכל-כך נשיים...    
 • צילומי הריון משפחתיים: אם זה לא ההריון הראשון שלך, ממליצה בחום על צילומי הריון עם הילדים והבעל. בלי קשר, את מוזמנת לבוא הנה גם עם אחותך, עם הדודה שלך ולפעמים גם הכלב הוא בן-משפחה לכל דבר... צילומי הריון משפחתיים מעניקים ערך מוסף של יום כיף, הנאה וחיבור בין כולם.   
 • צילומי הריון מחוץ לסטודיו: כדי לגוון את צילומי הסטודיו ובאותה עלות, תוכלי להוסיף צילומי הריון מחוץ לסטודיו, לצד מסלעה מיוחדת, בריכת שחייה, משטח דק עץ או צמחייה מיוחדת. צילומי החוץ טבעיים ושונים במהותם ובצבעוניותם. אלבום המשלב בין צילומי הריון בסטודיו לבין צילומי הריון בחוץ, יהיה שונה, מיוחד ומגוון.

עוד באתר

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X