השאירו שם ומספר טלפון
ואחזור אליכם בהקדם

מאמרים

צילום לפורים אז הנה זה מגיע, היום בו כולנו רוצים להגשים חלומות ו... לצלם אותם. צלמים נכנסים להילוך גבוה, המצלמות בהיכון, התאורה מוכנה ועדלאידע של תחפושות עושה דרכה לסטודיו, כדי לעשות צילום לפורים.
אנחנו דור מ...תועד אנחנו דור שמתעד. מתעדים את עצמנו בכל מיני מצבים, בכל מיני תנוחות. לפעמים חושבים על קומפוזיציה רגע לפני, לפעמים סתם מחייכים למצלמה, לפעמים מנסים להעביר מסר ולפעמים נתפסים ברגע ספונטני ומלא הומור.
רגעים אבודים זה קורה לי כמעט כל יום - בבית, ברחוב, במסיבה, במכולת... באמצע השוק הסואן או בצנטרום של הטבע הדומם. זה יכול להפתיע אותי תוך כדי הליכה, או לחמוק ממני במהלך נסיעה. ככה, בלי הכנה מוקדמת, אני מוצאת את עצמי מפספסת רגעים אבודים.
תודה לכם על צילומי הריון מי שעשה אצלי צילומי הריון, יודע שאני לא מתחילה ישר לצלם. סטופר מעולם לא היה לי ובזמן צילומי הריון אני מפנה את כל זמני ומחשבותיי לבאים לסטודיו, מבלי להביט בשעון. לפני כל סאשן צילומי הריון, אני מקדישה עוד קצת זמן להיכרות. שואלת, מתעניינת, מקשיבה, מגששת מי מולי ולאיזה צילומי הריון אתם מתחברים.
צילומי הריון בסטודיו - צילומי הריון עם סגנון צילומי הריון הם מושג רחב, שמלבד חיים חדשים, מכיל בתוכו רגשות וניצוצות, אותם תוכלו לראות בבירור דרך עיניים, ידיים, בטן, או אפילו מבט חטוף למצלמה.
צילומי משפחה כדאי לעשות צילומי משפחה? מתי לעשות צילומי משפחה? מי עושה צילומי משפחה ולמה? למרות שלא צריך סיבה למסיבה, הנה כמה דוגמאות שיענו לכם על כמה שאלות
צילום הריון בעירום או בלבוש מלא? צילום הריון, יכול לשלב בין שתי האופציות: צילום הריון בעירום, או צילום הריון בלבוש מלא. כמובן, שיש גם את האמצע, מה שאומר לא עירום מלא, לא ביגוד המכסה על הכל, אלא צילומים נשיים, בהם תיראי סקסית, אבל לא פרובוקטיבית.
בוק זה לא רק ספר... כולנו למדנו את המילה "בוק", בשיעורי אנגלית בבית-הספר. המורה לאנגלית הייתה אומרת לנו: "This is a book…" ומצביעה על ספר הלימוד שהיה מונח לפניה.
האהבה הראשונה שלי... מדי פעם זה קורה לי. אני עוצרת את הזמן לרגע ומברכת על כל הטוב שמסביבי: אבא, אמא, ילד, בן-זוג, משפחה, אהבה, כלב, חברים, תוכים, בית, חצר ו... סטודיו.
תירוצים אישית, אני חושבת שמגיע לך להתפנק, בלי לתרץ או לשכנע אף-אחד. צילומי הריון הם קודם-כל בשבילך, למרות שמהתוצאה ייהנו גם אחרים. אבל אם כבר החלטת שבא לך להצטלם, אל תוותרי על הערך המוסף, שיוגש לך כתוספת חינם, כשתבואו שניכם. כמה תירוצים שיעזרו לך לבוא עם בן הזוג לעשות צילומי הריון
1 2 3