תפריט כללי

פוסטים

אוקטובר 2017 (1) צילום ילדים לחנוכה ספטמבר 2017 (1) צילום לראש השנה מרץ 2017 (1) למה לבחור בצילום מקצועי בסטודיו? ינואר 2017 (2) צילום – חוויה של פעם בחיים!צילום מקצועי לעומת תחביב דצמבר 2016 (4) דווקא היום צילום מקצועיצילום מקצועי זאת חוויהצלמת הריון מקצועיתצילום הריון - להשתחרר מהמתחים נובמבר 2016 (3) טיפים לצילום למתחיליםטיפים לצילום ילדיםצילומי ניו בורן אוקטובר 2016 (3) 5 טיפים לצילום הריוןצילומי הריון בסוכותסגנונות צילום הריון ספטמבר 2016 (6) צילומי הריון ומשפחה - ממש כמו פעםצילום הריון במרכזצילום הריון ביםצילום הריון בזולצילום הריון שחור לבןצילום הריון לדתיות אוגוסט 2016 (6) הכנה לקראת צילום הריוןצילום הריון צנועצילום הריון בסטודיוצילום הריון בטבעצילום הריון עם חיות מחמדצילום הריון עם הבעל יולי 2016 (3) צילום הריון עם הילדיםצילום הריון עם המשפחהלהגיע מוכנה לצילום הריון
לדף הבית של גבית ינאי
menu mobile
gocms
צילום הריון, צילום ילדים, צילום משפחה

בלוג גבית ינאי צלמת הריון

ברוכים הבאים לבלוג של גבית ינאי

post
צילום ילדים לחנוכה פורסם ב 15.10.2017 (13:50)

ילדי ישראל אוהבים את מרבית חגי ישראל, אך אין ספק שבראש הרשימה, ב-TOP3, נמצא לו חג החנוכה. טקס הדלקת החנוכיות מעביר רגש מיוחד, הסופגניות הטעימות שמכינים ממלאות את הבטן כבר שבועות ספורים לפני כן וגם כמובן - חופשת חג החנוכה. תקופה זו, זו הזדמנות נפלאה לערוך צילומים בסטודיו מקצועי עם הילדים ולהפוך את חג החנוכה הקרוב לחג חנוכה בלתי נשכח.

צילום לחנוכה זוהי חוויה מאוד מהנה גם עבור ההורים וגם עבור הילדים. צילומים בסטודיו זהו חלום של רבים וסוף סוף יש לכם הזדמנות של ממש לעשות זאת ועם סיבה מספיק טובה. צילומי ילדים לחנוכה יכולים להיות מאוד מהנים כחוויה, אך הם גם יעניקו לכם זכרונות יפים וטובים לשנים רבות. צילומים מלאי הומור, צבע ושמחה ומעין יום גיבוש של המשפחה כולה. מדובר בצילומי ילדים ומשפחה שישאירו חותם לשנים רבות. את התמונות תשמרו בתוך אלבום התמונות, תשתפו עם החברים ואולי אפילו תפתחו בגדול ותתלו על קירות הבית.

את צילומי חג החנוכה אפשר לשלב עם מגוון אביזרים שהופכים את הצילומים למיוחדים יותר. סביבונים לילדים יהפכו את התמונות לעליזות וכיפיות, חנוכיות יהפכו את התמונות למלאות עומק ומסורת והסופגניות יכולות להפוך כל תמונה לתמונה מלאת הומור ושמחה. יש כל כך הרבה אפשרויות ורעיונות שאפשר ליישם בתקופה זו והבחירה היא בידכם.

התקשרו עכשיו.

post
צילום לראש השנה פורסם ב 18.9.2017 (11:11)

לא צריך סיבה מיוחדת כדי לגשת לצילומים בסטודיו מקצועי. בוק צילומים אפשר לעשות כל הזמן - בימי הולדת, בבר בת מצוות, לקראת אירועים מרגשים, בחגים ובכל עת שרוצים. עם זאת, ראש השנה זו הזדמנות נפלאה לצילומים. מדובר בשילוב של שנה חדשה ונקיה, עם הרבה התחלות חדשות בפתח, זמן קצר לאחר תחילת שנת הלימודים. זוהי תקופה מיוחדת עבור אנשים רבים, ילדים ומבוגרים.

צילומים לראש השנה מתאימים מאוד לילדים שרוצים בוק צילומים, במיוחד כאלו שמבקשים מהוריהם לצאת להזדמנות הנפלאה הזו ולא יצא להם עד עכשיו. צילומים לראש השנה מתאימים גם למשפחות שרוצות להצטלם ולבלות זמן איכות ביחד שבסופו של דבר מניב להם גם כמה תמונות מדהימות שייזכרו לתקופה ארוכה ויתלו על קירות הבית. כמובן שישנן אפשרויות רבות נוספות כמו למשל צילום לראש השנה עבור העסק או בחברה ולהעביר חוויה נפלאה ומיוחדת ביחד תוך גיבוש העובדים והצוות.

צילומים אלו, יכולים להיות מכל סוג ולכל מטרה. יכול להיות שבראש השנה ישנה אישה בהריון שרוצה לבצע צילומי הריון וזוהי הזדמנות נפלאה לעבורה לנצל את ההזדמנות ולשלב 2 חוויות צילום בחוויה אחת. את צילומי ההריון אפשר לצלם לבד ואפשר לצלם גם עם הבעל והילדים. אפשר להצטלם בכל מיני תמונות מצחיקות ומשעשעות או תמונות נושא מעניינות ואפשר גם תמונות עמוקות ומשמעותיות שימחישו את החשיבות של התקופה הזאת בחייך. אם ראש השנה קרב ובא ואת מחפשת חוויה עבורך ועבור משפחתך, שקלי לצאת לצילומים בסטודיו מקצועי ולא תתחרטי על כך.

פורים זהו זמן מעולה לצילומים. צילומי משפחה וצילומי ילדים הופכים לפופולריים מאוד בתקופות החגים ובתקופת פורים יש מגוון רחב יותר של סיבות לבצע צילומים בסטודיו מקצועי. אבל למה מלכתחילה ללכת לצילומים מקצועיים בסטודיו במקום להסתפק בצילומים בבית?

  1. מצלמה של סמארטפון לא הופכת את הצילומים שלכם לטובים יותר. זה שיש לכם מצלמה עם X פיקסלים או שהמצלמה מצלמת ממש מהר ואפילו מאפשרת לכם להוסיף אפקטים באמצעות אפליקציות, זה לא אומר שהתמונות יצאו טובות כפי שהן יכולות להיות. החלק שחסר זה הניסיון הרב והמקצועיות שיש לצלמת או צלם מקצועיים.

  2. עם זאת, כשמדברים על ציוד מקצועי שכן יכול לעזור זה הציוד הנלווה. שליטה על התאורה אין לכם כל כך מלבד משחקים קטנים של מיקום ושימוש בוילונות וחלונות, אך בסטודיו מקצועי יש ציוד מעולה שיאפשר לכם להשיג את הטוב ביותר. הבדלים והשפעה של התאורה על הצילומים שלכם לפעמים כמעט ולא נראים אך כשעושים השוואה של ההבדל ניתן לרראות בבירור את היתרון של הציוד המקצועי שיש בסטודיו.

  3. ניהול צילומים משותפים זוהי משימה לא פשוטה. ניסיתם פעם לארגן את כל המשפחה לצילום מקצועי? או שכולם מרגישים לא בנוח, או שחלק מהאנשים ממצמצים או שיוצאת תמונה בנאלית של אנשים מחייכים אומרים צ'יז. צילום מקצועי של משפחה נעשה תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ובעזרת הניסיון הרב של הצלמת או הצלם ניתן להפיק מהתמונות יותר.

  4. צלמים מקצועיים מעבירים ליטוש סופי לתמונות שהם מוציאים. לתמונות שאנחנו מצלמים בסלולרי לעתים אין ערך רב כי אנחנו מצלמים הרבה תמונות וחלקן לא יוצאות כלל טובות. אך צלם מקצועי משפר את הצילומים עד כמה שאפשר כדי שהם ייראו משהו ברמה אחרת לגמרי.

את היתרונות הנוספים של צלמת מקצועית או צלם מקצועי אתם יכולים לראות בעצמכם בסטודיו.

post
צילום – חוויה של פעם בחיים! פורסם ב 29.1.2017 (16:11)

צילום היה בעבר מושג מפתיע, חדשני וחגיגי. כיום, עם התפתחותו של העולם הדיגיטלי, צילום הוא פעולה נפוצה, שכל אחד יכול לבצע בתוך שניות ספורות, במצלמה ביתית או באמצעות הטלפון הסלולארי. התמונות הביתיות כיום טובות ואיכותיות יותר מאי פעם, ולכאורה, אין צורך בצילום מקצועי על מנת להפיק תמונות איכותיות. אולם למעשה, אין הדבר כך. רבים מאתנו יוצאים לקבל שירות מצלמים מקצועיים, במטרה להנציח רגעים מיוחדים בחיים, זמנים משפחתיים וכדומה. הסיבה היא, שלמרות הזמינות הגבוהה של תמונות ביתיות, אין תחליף לצילום מקצועי על ידי צלם שיודע לקמפז את התמונה, להתחשב בתנאי תאורה וליצור תמונה שמספרת סיפור, ולא סתם תיעוד.

סוגי צילום

כיום, אנשים מגיעים לקבל שירות של צילום מקצועי בעיקר בזמנים מיוחדים, או לצילום בסגנון ייחודי. הנה מספר דוגמאות לצילומים נפוצים:

צילום הריון – המושג של צלמת הריון כבר נעשה נפוץ מאד בכל מקום בארץ ובעולם. נשים רבות רוצות ליצור לעצמן מזכרת מן התקופה המיוחדת הזו של ההיריון, שעל כל קשייה, היא גם תקופה מיוחדת ומרגשת במיוחד. צילומי הריון יכולים להיעשות תוך חשיפה של הבטן ההריונית או אף בלעדיה, בהתאם לרצונותיה של האישה, כאשר העיקר הוא להראות בתמונות את ההיריון ולהעביר את מתיקותם של הרגעים הקסומים של הציפיה ללידה. אין כמו החוויה של קבלת אלבום הריון מרהיב, מלא בתמונות סטודיו ו/או תמונות חוץ יפהפיות.

צילום ילדים – צילום ילדים הוא תמיד חוויה מורכבת, כפי שכל הורה יכול להעיד. ילדים הם תזזיתיים, רצים, ואינם תמיד עומדים במקום אחד כדי שניתן יהיה לצלם אותם בנחת. צילום ילדים הוא מומחיות בפני עצמה, וצלמים רבים משקיעים בכך רבות, ויוצרים אלבומים מרהיבים עם צילומים של ילדים בכל הגילאים, מגיל לידה ומעלה.

צילום משפחה – ואם הזכרנו צילומי ילדים, איך אפשר בלי להזכיר את הצילומים המשפחתיים. כאשר צלם מקצועי מצלם משפחה, אף אחד מבני המשפחה לא נותר בחוץ "כדי שיהיה מי שיצלם", והתמונות המשפחתיות היפהפיות 

post
צילום מקצועי לעומת תחביב פורסם ב 16.1.2017 (13:27)

כולנו מצלמים כמעט כל דבר בחיינו בזכות המצלמה בנייד, אולם כאשר מדובר באירועים המשמעותיים לנו ביותר, כגון צילום אירועים, צילום משפחה, צילום ילדים ואפילו צילום הריון, אנו נעזרים בצלמים מקצועיים.

סוגי צלמים                                                                                                                                     

צלם אירועים הוא צלם בתנועה. עליו לקבוע עם בעלי האירוע את המוקדים החשובים לתיעוד במהלך האירוע ותוך כדי האירוע עליו לזהות את המוקדים הנ"ל. בחתונה למשל, חשוב לתפוס את הרגע של ענידת הטבעת לכלה ושבירת הכוס, עליו לזהות את חברי המשפחה הקרובה ובנוסף להיות ערני להתפתחויות לא צפויות.

צלם משפחה צריך לגלות את הייחודיות של המשפחה אותה הוא מצלם ולהביא אותה לידי ביטוי בתמונות. עליו ליצור את האווירה הנכונה בעת הצילום אם באמצעות אביזרים המייחדים את המשפחה כגון ציוד לטיולים למשפחה שאוהבת טיולים ואם באמצעים יצירתיים אחרים כגון שילוב צבעים ורקעים. צילום משפחה הוא הסיפור המשפחתי באמצעות תמונות.

צלם ילדים, צילום ילדים טוב, הוא קודם כל צילום של צלם בעל גישה טובה לילדים. על הצלם להיות סבלני ולדעת לאתגר את הילדים בכמות הנדרשת על-מנת לפתח בהם את הסקרנות והעניין, עליו לברר בשיחה מקדימה עם ההורים וגם תוך-כדי צילום, מה הילדים אוהבים לעשות ומה גורם להם לחייך ולשתף פעולה.

צלמת הריון – צילומי הריון נחשבים לאינטימיים, לכן צלמת הריון צריכה להיות אישה רגישה המצליחה ליצור קשר מיוחד ואמיתי עם האישה אותה היא מצלמת. כדי ליצור אלבום הריון טוב, צלמת ההריון צריכה לזהות ולבטא את תחושותיה של המצולמת בכל שלבי ההריון המתועדים, כגון תחושות שמחה, עייפות, ציפייה, ולעיתים אפילו חשש, ועוד.

צילום יכול להיות תחביב, אבל הוא בעיקר אמנות נלמדת. צלם טוב, הוא צלם שמצליח לבטא בצורה הטובה ביותר את המסר שמאחורי התמונה, המסר שהמצולמים רוצים להעביר, לתעד ולזכור במשך כל חייהם באמצעות האלבום המשפחתי שלהם. אין פלא אם כך, שרבים פונים לצלמים מקצועיים על-מנת לתעד את האירועים החשובים ביותר בחייהם.

post
דווקא היום צילום מקצועי פורסם ב 27.12.2016 (17:54)

מאז המצאת המצלמה הראשונה ועד לשנים האחרונות, חלו שינויים נרחבים בכל תפיסת המדיה וגם היחס לצילומים חווה שינוי מקצה לקצה.

אם פעם היינו מסתפקים בצילום ישן ועכור במצלמות הפילים העתיקות, חיכינו ימים שלמים לקבל התמונות לאחר פיתוחן ובסוף המוצר המוגמר היה בינוני וסביר (במונחי אותה תקופה זה היה התוצאה המושלמת עבורן). היום, לנוכח התפתחות הטכנולוגיה והשינוי הנרחב בכל הקשור לתמונות, הושם דגש רב על צילום מקצועי ואיכותי.

השימוש המקובל ביותר בצילום הוא דווקא מהפלאפון. איכות התמונה בדרך כלל סבירה, תלוי בדגם המכשיר ובסוג המצלמה, אך בכל מקרה כשמדובר בצילום לצורך פיתוח התמונה, הדפסה או הגדלה שלה, איכות הצילום בפלאפון סטנדרטי עדיין לא תספיק.

צילום איכותי ומקצועי

כשמחפשים צלם מקצועי לצורך צילום משפחה או צילום ילדים, בדרך כלל מעוניינים בתמונות איכותיות שיוכלו להשתלב בלוחות שנה או לצורך הגדלה ומסגור בשביל רעיון למתנה למשפחה. צלמים רבים מציעים את שירותיהם בצילום בסטודיו שלהם, או ביום צילומים בטבע, או בביתכם. בעזרת ציוד מקצועי, תאורה מתאימה וצלמים בעלי ניסיון, תוכלו לקבל תוצאות מרהיבות שלא ניתן להשוות מול צילום ביתי רגיל. ניתן להתרשם ממקצועיות הצלם ומהניסיון שלו מדפדוף באתר האינטרנט שבדרך כלל מציג דוגמאות שונות מצילומי עבר.

צילומי הריון

ז'אנר נוסף שייחודי רק לצילום המקצועי ובדרך כלל לא תעשו אותו במצלמה הביתית, הוא צילום הריון. רבים מחפשים ליצור אלבום הריון מפואר כדי שיהיה לכם מה להראות לכולם.

צילום הריון זו חוויה מיוחדת מאוד לפני הלידה. עם כל השינויים הבלתי פוסקים, תרצו לתעד את התקופה ולנצור לעצמכם משהו ממנה לעתיד. צלמת הריון טובה תהפוך לכם את היום לחוויה מרגשת ותשאיר לכם מזכרת אישית מתקופה כל כך מיוחדת.

לבחירת הצלם יש חשיבות מכרעת על איכות התמונה והגוון הייחודי אותו תרצו לקבל באלבום, בחרו בצילום מקצועי המתאים לכם בהתאם לתקציב המתאים לכם ולסגנון אותו תרצו לקבל.

post
צילום מקצועי זאת חוויה פורסם ב 25.12.2016 (13:35)

עד לפני שנים לא רבות כל כך, צילום משפחתי, צילום ילדים או תינוקות או סתם צילום עם חברים היה כרוך במצלמת פילם ובפיתוח של התמונות. כיום כל אחד נושא איתו מצלמה קבועה המגיעה יחד עם הסמארטפון ויכול להנציח רגעים מרגשים בכל רגע נתון. אולם למרות הזמינות והקלילות שיש כיום לצילום תמונות לא כדאי לכם לוותר על חוויה של צילום מקצועי.

צילום מקצועי זאת חוויה

צילום מקצועי הוא צילום המתבצע על ידי צלם או צלמת מקצועיים באמצעות ציוד צילום מיוחד ומתחרחש בסטודיו, בטבע, בבית שלכם או בכל מקום אחר שתבחרו. ייחודיותו של צילום מקצועי הוא בכך שהצילום לא רק מבקש להנציח רגעים בעין המצלמה אלא יוצר באמצעות התמונה יצירת אומנות פרטית של אומן הצילום. צילום מקצועי הוא אומנות בפני עצמה באמצעותה מגיע לידי ביטוי כישרונו וחזונו של הצלם וכן אמירה ייחודית אותה הוא מבקש ליצור. צילום מקצועי זו חוויה שתותיר את רושמה עליכם זמן ארוך וכמובן  תשאיר אתכם עם ערך מוסף בצורה של תמונות איכותיות ומקצועיות בהם תוכלו להתגאות.

צילומי הריון

תקופת ההריון היא אחת התקופות המרגשות בחיים ודרך נהדרת להנציח אותה היא באמצעות צילומים איכותיים המתבצעים על ידי צלמת הריון. צילומי הריון הפכו לפופולאריים מאוד בשנים האחרונות ונשים רבות בוחרות לפנות לצלמת הריון מקצועית כדי ליצור לעצמן אלבום הריון בו תוכלנה להתגאות ולהיזכר גם בעוד שנים.

צילומי ילדים  וצילומי משפחה

צילומי ילדים הם אחד מסוגי הצילומים הנפוצים מאז ומתמיד, תקופת הילדות היא תקופה קסומה החולפת במהירות הבזק וזו דרך נהדת עבור כולנו להיזכר בימים היפים בהם הילדים היו קטנים ומתוקים וכמה מהר הם גדלו. צילומי ילדים בדרך כלל באים יחד עם צילומי משפחה- ניצול ההזדמנות של השהייה המשותפת של כל המשפחה לצורך צילום משפחתי מקצועי.

צילום מקצועי זו חוויה בלתי נשכחת המומלצת לכולם, אבל אם אתם עדיין לא עברתם לצילום מקצועי ואתם משתמשים בסמארטפון כדי לצלם תמונות של המשפחה שלכם, הנה כמה טיפים לצילום שיועילו לכם.

post
צלמת הריון מקצועית פורסם ב 22.12.2016 (20:43)

מדוע יש בכלל רצון להכין סט של צילומים להיריון?

משום, שהיריון, זוהי תקופה בה האישה עוברת חוויות. האישה משקיעה בבחירת בגדי הריון מתאימים, ועוברת תהליך מסויים. גם הזוגיות בהריון, עוברת תהליך מסויים, וגם ילדי המשפחה.  לכן, יש נשים שירצו לשמר תקופה זו כמזכרת. סט התמונות, ישקף את מעגל החיים של האישה באותה תקופה: בגדי ההריון, צילומי הריון זוגיים, צילומים עם הילדים, ועוד. כאשר המשפחה תרצה להיזכר איך היה לפני שהילד נולד, תמיד יוכלו לפתוח את בוק הצילומים להריון.

איך על האישה להצטלם?

בחירה זו, היא מאוד אישית. כל אישה תבחר בגד אחר. יש לציין, שכאשר המצולמת היא דתית, תהיה הקפדה מלאה על כללי הצניעות מצד האישה, והתמונות יהיו סולידות ודיסקרטיות, כאשר לאישה תמיד יהיה תפאורה מסביב, כדי להבליע בצורה מסויימת את ההריון.

כדאי בכל סדרה, לשים בגד אחר. בכל סדרה, רוצים להבליט משהו אחר, ולכן צריך סגנון בגד מתאים למה שרוצים להבליט.

צילומים על רקע נוף:

אלו סט צילומי הריון, שיכולים להיות יפים במיוחד. מומלץ לבחור בפינת טבע עם עלים ודשא. תפאורת רקע זו, מתאימה במיוחד לאישה הדתית, הרוצה לשמור על הצניעות. אך תפאורה זו, מתאימה לכל אישה הרוצה להצטלם עם שמלת הריון לבנה, או יפה במיוחד.

צילומים בבית:

כאשר מצטלמים בבית עם בגד צבעוני, כדאי להצטלם על רקע לבן, או ליד קיר שהוא בצבע לבן חלק.

פוזות של בני המשפחה:

ישנו מאפיין ברור בין בוק הצילומים המודרני, לבין בוק הצילומים הישן. בבוק הישן, יראו את בני המשפחה עומדים אחד ליד השני ומחייכים. בבוק צילומים מודרני, בני המשפחה לא יעמדו כמו סטטיים, אלא יהיו כל הזמן בתנועה: יתחבקו, יתנשקו, וישחקו, ועוד. בצילומים המודרניים מרגישים אווירה וחיים. לכן, כאשר עושים סדרת צילומים של ההיריון, צריך לבחור מגוון תנוחות מעניינות: של בני הזוג, של האמא עם הילדים, ושל האמא עם כל אחד מהילדים.

צילום יכולה להיות סיטואציה מאוד מלחיצה. יש אנשים שרק מלהיות במקום הומה אדם מרגישים לא בנוח כאילו המבטים מופנים אליהם אז לעמוד בסטודיו לבד על הבמה כשמצלמה מופנית כלפייך יכולה להיות סיטואציה מלחיצה אפילו יותר.

עם זאת, צילום הריון יכולה להיות חוויה מאוד נעימה ומפנקת ברגע שנכנסים אליה. בגלל זה צריך לבחור בצלמת הריון נינוחה שיש לך כימיה איתה ואת מרגישה איתה יותר בנוח. היא תדע בעזרת הניסיון והחן שלה לעזור לך להיות יותר משוחררת ולמרות שבהתחלה את תרגישי קצת מתוחה תוך זמן קצר את תרגישי שאת משתחררת ואז תוכלי לצלם איזו תמונה שמתחשק לך בלי למצמץ פעמיים.

את המתח מול המצלמות פחות מרגישות הנשים ההריוניות כי הן באות לצילום הריון במטרה זו ולכן הן יודעות אך בכל זאת זה קיים. מי שמרגיש את המתח הזה הם בדרך כלל המתלווים שלא יודעים מה מצפים מהם בסיטואציה כזאת. הבעל או הילדים שמצטרפים לא מרגישים בנוח בהתחלה אבל כמו שאמרנו - נכנסים לזה. אצל הילדים זה אפילו יותר בעיה, במקרים רבים הם אפילו לא משתפים פעולה אבל במקרה הזה צריך לתת להם לבוא מרצון. הם יכולים לשבת על הבמה והצלמת תחכה לרגע המתאים כדי לתפוס תמונה אותנטית או שהם יכולים לשבת בצד ולראות את כולם מצטלמים. במקרה כזה, הם ירצו מהר מאוד להיכנס למרכז העניינים כשהם יראו שכולם ממשיכים כרגיל.

צילום הריון זו חוויה מאוד משחררת גם אם היא לא נראית כך מהצד. עובדה.

post
טיפים לצילום למתחילים פורסם ב 27.11.2016 (16:53)

בטלפונים של כולנו יש מצלמות, חלק מהמצלמות בעלות איכות טובה והצילומים יכולים לצאת מאוד מרשימים אך לפעמים דרוש ידע וניסיון בצילום כדי שהתמונה תהיה טובה הרבה יותר. הנה כמה טיפים למתחילים שיכולים לשפר את הצילומים שלכם ויכולים להניב לכם תמונות מדהימות שלא יביישו גם צלמים מתקדמים יותר.

צלמו יותר מתמונה אחת - בצילום כל שניה חשובה ולכן כשאתם רוצים לצלם משהו, תמיד צלמו יותר מתמונה אחת כדי שאם יהיה מצמוץ, תנוחה לא נכונה או גרגיר אבק שמשום מה קיבל פוקוס באותו הרגע, לפחות אחת התמונות תהיה טובה.

ערכו את התמונה - אנחנו לא מתכוונים לכך שאתם צריכים ללטש ולהוסיף אפקטים מפה ועד שלא יזהו את התמונה בכלל, אבל לפעמים דברים פשוטים כמו הפיכת התמונה לשחור לבן, הדגשה של ניגודיות הצבעים או דברים קטנים אחרים שיכולים להוסיף ולהפוך את התמונה ליותר מקצועית הן תוספת נחמדה.

זוויות שונות - אל תצלמו את כל התמונות שלכם מזווית של אדם, כי זה מה שאנחנו רגילים לראות. כתבתי על כך בטיפים לצילום ילדים אבל זה תקף לכל צילום. נסו לצלם מזוויות מיוחדות, מגובה ומנמוך וממקומות מעניינים אחרים.

צילום מזווית

תמונות של עצמים קטנים - אנשים מצלמים אנשים אחרים כל הזמן ולפעמים זה קצת נמאס, נסו לחשוב על דברים אחרים לצלם ובדרך כלל הדברים שנותנים הרגשה טובה לצלם אותם הם דברים קטנטנים כמו פרח או חרק קטן עם פוקוס מושלם. הפרטים הקטנים שעל הפרטים הקטנים הם הדברים המעניינים בצילומים האלו.

תמונות עם 2 חצאים - עוד רעיון יפה לצילום הוא צילום שבו יש 2 חצאים שונים של דברים, למשל - תמונה של ים יכולה להיות קצת משעממת, אבל תמונה שחציה ים וחצי חול יכולה להיות מעניינת ואפשר להוציא ממנה יותר.

post
טיפים לצילום ילדים פורסם ב 16.11.2016 (16:17)

כפי שאתם יודעים, מלבד צילומי הריון, יש עוד מגוון רחב של צילומים כגון צילומי משפחה, צילומי ילדים, צילומים לבר מצווה ואפילו צילומי בעלי חיים. אבל הפעם נתמקד בצילומי ילדים! עם הזמן לומדים כמה טיפים לגבי צילום ילדים, אז הנה כמה טיפים לצילום ילדים שאולי תמצאו כיעילים.

סבלנות

אם יש משהו שאתם בטח יודעים על ילדים - זה שצריך סבלנות איתם. כשהולכים לצילומי ילדים ומשפחה הילדים לא תמיד משתפים פעולה על ההתחלה ולפעמים הם מתביישים קצת. צריך לתת להם את הזמן להיפתח ולא לדחוק בהם להשתתף אם הם לא רוצים, אבל ברגע שהם יראו שכולם עושים חיים הם יחלו להתגנב לאט לאט לתוך הפריים והם יאהבו את זה.

היו מוכנים

תמיד תהיו מוכנים עם המצלמה לצלם את הלא מצופה. בצילום חשוב מאוד להיות במקום הנכון ובזמן הנכון, אבל כל זה לא שווה אם אתם לא עם היד על המצלמה ומוכנים לכל דבר שלא יבוא. כל רגע חשוב ולכן צריך להיות מוכנים!

גובה העיניים

כשמצלמים ילדים מגובה של אדם מבוגר לפעמים הם יוצאים קטנים או שהזווית פשוט לא מחמיאה כמו שרוצים. אם מתכופפים ומצלמים את הילדים מהגובה שלהם אפשר לצלם תמונות מדהימות שמראות את העולם שלהם מזווית אחרת. אנשים אוהבים לראות תמונות מזוויות שהם לא רואים כל יום כי למען האמת ילדים מלמעלה אנחנו רואים כל הזמן, אבל צילום נמוך עושה הבדל גדול.

הפכו את זה לטבעי

ילדים חווים הרבה חוויות בפעם הראשונה, צילום מקצועי בסטודיו זה לא דבר שכולם כבר הספיקו לעשות, אפילו מבוגרים! אז אל תתפלאו אם הם לא יהיו נינוחים בהתחלה או אם התמונות ייראו קצת מאולצות. תנו להם זמן, אפילו תעמידו פנים שאתם לא מצלמים ותפתחו איתם שיחה קטנה או שחקו איתם ותראו שברגע המתאים התמונה האותנטית והטבעית תהיה הכי מושלמת.

תנו לילד להשתגע

אחרי שצילמתם כמה תמונות יפות וטבעיות אפשר להשתגע קצת. צלמו את הילדים עושים פרצופים או תנו להם להשתחרר ולהביא איתם עולם שלם של דימיון שיתעורר לחיים לעיני המצלמה. זה לא שגרתי וזה נהדר.

נשמע כיף, לא? ובכן, אם אהבתם את התמונות או שאתם מעוניינים להיפגש בסטודיו לצילומי ילדים אולי תתעניינו בעוד תמונות דרך האתר.

post
צילומי ניו בורן פורסם ב 7.11.2016 (16:27)

הפעם נחרוג קצת מנושאי צילומי ההריון שעליהם אנחנו בדרך כלל מדברים ונכתוב לכם על צילומי ניו בורן. בתקופת ההריון אפשר לצאת לצילומי הריון מהנים ומיוחדים אבל גם לאחר הלידה, אם פספסתם את צילומי ההריון או אם עשיתם אבל אתם בכל זאת רוצים לחדש ולנסות משהו מיוחד עם התינוק החדש - אפשר לגשת לצלמת ההריון ולהצטלם לכמה תמונות יפות של ניו-בורן. תחום הניו-בורן הוא תחום צילום מאוד עדין שבו מנציחים את הימים הראשונים שלאחר הלידה בתמונות.

בדרך כלל צילומי הניו בורן נעשים בימים הראשונים או לפחות בשבועות הראשונים לאחר הלידה והעדינות והסבלנות משחקת תפקיד חשוב בצילומים. כמה תמונות יפות של תינוק עירום שוכב בתנוחה עוברית כשגודלו הזעיר נראה כל כך חמוד בימים אלו וזה מצטלם היטב בין אם הוא שוכב על שמיכה רכה ונעימה או בזרועותיה של אמו.

למרות שהתינוק הופך להיות כוכב במשך התקופה הזו, אפשר לשלב איתו אנשים נוספים כמו ההורים שלו כמובן לצילומים. הצילומים לא חייבים להיות של התינוק לבד אלא גם של אבא ואמא כך שצילומי ניו בורן בקלות הופכים לציולמי משפחה. אם יש אחים גם הם יכולים להשתתף כדי שתוכלו לממש כמה שיותר רעיונות יפים ושהמשפחה תוכל לשקף את האהבה שלה בתמונות המרהיבות.

בגלל שאנחנו יודעים שזה לא פשוט לצלם תינוק קטן שרק נולד, אנחנו יודעים שזה גם לוקח זמן. צילומי הניו בורן אורכים כמה שעות והם מצריכים סבלנות מצדכם וגם מצד הצלמת ולכן חשוב לבחור צלמת שאתם סומכים עליה ומתחברים אליה ולצילומים שלה.

post
5 טיפים לצילום הריון פורסם ב 26.10.2016 (14:46)

כשהייתי בהריון הראשון שלי רציתי לבצע צילום הריון אך לא רציתי שזה כמו כולן. אתן מכירות את הצילום הזה, תקריב של הבטן עם 2 ידיים מלטפות, הידיים יכולות להיות שלי או של בעלי אבל זה אותו דבר. אין שום דבר רע בצילום כזה, הרבה נשים עושות צילום בסגנון הזה אך אני רוצה משהו אחר, משהו יוצא דופן ומיוחד שאוכל להגיד שהוא מיוחד בשבילי. אז בהריון הראשון הלכתי לצלמת הריון מקצועית שתצלם אותי ובמשך שעה צילמנו כל מיני רעיונות יפים.

אבל למרות שיש כאלו שיאבדו מהעניין לאחר הצילומים בילד הראשון, אני רציתי לעשות זאת גם בהריון השני ולבוא עם כוחות מחודשים לילד השני ולכן ניסיתי לחשוב על כל מיני רעיונות טובים ומיוחדים שאוכל ליישם. על מנת למצוא את הרעיונות הייתי צריכה לשבת זמן רב ולחשוב בנוסף לקריאה וקבלת רעיונות מהאינטרנט. אז הנה כמה מהרעיונות שמצאתי ותוכלו להשתמש בהן וללמוד כיצד לשפר את צילומי ההריון שלכן.

צאי להצטלם בחוץ

נשים רבות מצטלמות בסטודיו ממוזג עם התאורה הנכונה, אבל לפעמים האווירה שנוצרת בתוך הסטודיו היא מתאימה לכמה צילומים וצריך לשנות את הגישה. צילומים בחוץ יכולים להיות נהדרים ומועילים והאווירה שיש בחוץ היא הרבה יותר מיוחדת. אני מתחברת לטבע מאוד ולכן הצילומים בחוץ הרגישו לי נינוחים וטובים.

הצטלמי גם בבית

אז נכון שיש סטודיו ויש גם צילומים בטבע, אבל מה עם הבית? יש מקום אחד שבו הזיכרונות שלנו מתקופת ההריון יתמקדו וזה בבית. אני מבלה את מרבית תקופת ההריון בבית שלי ולכן זה טבעי להצטלם בבית. צילומי ההריון לא צריכים להיות רק צילומים בשביל הפוזה אלא בשביל הזיכרונות, ואם מצטלמים בבית אפשר ממש להראות ולתעד את החלקים החשובים והמיוחדים באותה תקופה.

פשטות

לא משנה אם את מצטלמת בבית, בחוץ, בסטודיו או בסניף של רמי לוי. בסופו של דבר מה שחשוב הוא את ולכן צריך לשים דגש עלייך. דאגי לכך שלפחות בחלק מהתמונות לא יהיה רקע מורכב, הצטלמי בצורה פשוטה רק בשביל לנסות איך זה לפני שאת מתחילה לחשוב על רעיונות יצירתיים שיגרמו לאנשים מסביבך לצחוק, להתפעל או להגיד "הו…"

הדגישי את הקשר בינך לבין בעלך

הבעל אולי לא בהכרח ירצה להצטרף לצילומי ההריון, אבל אם הוא כבר בא לפחות תעשו כיף. תצטלמו ביחד ותחזקו את הקשר שלכם. צילום הריון הוא לא רק סשן צילומים שנועד להפיק תמונות אלא צילום הריון הוא חוויה מיוחדת. את הילד הזה את לא מביאה לעולם לבדך ובעלך צריך להיות שם בשבילך ובשבילו.

נסי משהו שונה

אחרי שעשית כל מה שחשבת לעשות ואחרי שעשית כל מה שכולן עושות, נסי לחשוב "איך אף אחת אחרת לא הצטלמה מעולם?" ולכי על זה. ההריון שלך הוא לא בהכרח כמו של השאר ואת בעצמך לא כמו כולן אז למה לנסות לעשות כמו כולן? תחשבי איזו תמונה תהיה ייחודית לך, איזו תמונה יהיה אפשר לנסות ומה תמיד חלמת לעשות או מי את רוצה להעמיד פנים שאת בתמונות האלו. אולי זה יהיה קצת מביך בהחלה אבל אחרי שתיכנסי לזה ובמיוחד לאחר שתצפי בתמונות את תרגישי שזה שווה כל רגע.

post
צילומי הריון בסוכות פורסם ב 18.10.2016 (11:48)

לפעמים זה טוב לצאת לצילומי הריון בזמן שכולם בחופש, כך אפשר להביא איתך לצילומי הריון את הילדים שנמצאים בחופש וגם הבעל יכול להצטרף ולקחת חופש מהעבודה כדי לבלות זמן איכות עם האישה והילדים. עם זאת, חשוב לוודא שאתם הולכים לצילומי ההריון בתזמון המתאים ביותר מבחינת ההריון. זה אומר שצילומי הריון בסוכות או בכל זמן אחר צריכים להיעשות כשהאישה ההרה נמצאת בין השבוע ה-30 לשבוע ה-34 כך שהבטן עגלגלה ויפה אך לא גדולה מדי והתחושה של אי הנוחות עוד לא בשיאה.

סוכות זה זמן טוב לבצע בו צילום הריון, לא רק בגלל החופש אלא בגלל הזמן בשנה. מדובר על זמן בשנה שבו לא חם כמו שהיה בחודשים האחרונים אך עדיין לא קר בכלל. מזג האוויר מאוד טוב ואפשר לנצל אותו לצילומי הריון בטבע בנוסף לצילומי ההריון בסטודיו. אפשר להצטלם גם בסוכה כדי לתת לכמה מהצילומים אווירה חגיגית יותר.

באופן כללי, צילום הריון זו פעילות מאוד מומלצת לבד או עם המשפחה. צילומי ההריון הם חוויה מדהימה ושוברת שגרה ואף משאירה לכם זיכרונות רבים למשך שנים רבות. בצילומי ההריון תקבלו תמונות שתוכלו לשמור באלבום התמונות, לשתף ברשתות החברתיות ואף לתלות על הקירות בבית כדי שתוכלו להסתכל כל הזמן על התמונות המיוחדות ולהיזכר ברגעים היפים של ההריון. תנצלו את חג סוכות כדי לבצע צילום הריון ולא תתחרטו על כך.

post
סגנונות צילום הריון פורסם ב 6.10.2016 (12:17)

תחום צילום ההריון הוא לא תחום פשוט, הוא מורכב מהרבה רעיונות וסגנונות יפים ומיוחדים שכולם מכילים עולם ומלואו. כל סגנונות צריך להיות ייחודי ומיוחד וכל אחד דורש סגנון שונה של עבודה הן מהצד של הצלמת והן מהצד של המצולמת, אך בעיקר חשוב למצוא את הרעיונות היצירתיים והמקוריים שיהפכו את הצילום שלך מצילום פשוט ורגיל לצילום מיוחד מאוד מאותו סגנון. הנה דוגמאות לכמה סגנונות צילום הריון.

צילום הריון שחור לבן - צילום הריון שחור לבן הוא סגנון צילום שלא שייך רק לתחום ההריון אך הוא בהחלט זוכה לתשומת לב רבה בתחום זה ובתחומים רבים אחרים. הסגנון כה פופולרי למרות שכבר התרגלנו למצלמות עם צבעים במיוחד לאור העובדה שצילומי שחור לבן נותנים עומק לצילום ולפעמים מספרים סיפור או משקפים רגש מסוים שצילומים צבעוניים לא בהכרח יכולים לתת.

צילומי הריון עם וינטג' - צילום הריון עם וינטג' זה תמיד רעון נחמד. וינטג' זה תחום שהרבה אנשים מתחברים אליו ואנשים באופן כללי אוהבים נוסטלגיה. אנשים היו רוצים לחזור לתקופות ישנות יותר ובמקרים רבים לא יוצא להם לעשות זאת אך צילום הריון זו הזדמנות נפלאה ליהנות מהדברים שאוהבים בחיים גם אם זה לא הכי מודרני ולא הכי מקובל.

צילומי הריון מצחיקים - הומור זה דווקא שכולם אוהבים אבל איך משלבים צילום הריון עם הומור? ובכן, יש לא מעט דרכים לעשות זאת וזה תלוי בעיקר ביצירתיות שלך ושל הצלמת. הצלמת כבר התנסתה בצילומים רבים בסגנון זה ולכן שווה להתייעץ ולדבר על הצילומים כדי לראות מה אפשר להוציא ומה מתאים ומשעשע לאותו רגע.

אלו רק שלושה סגנונות צילומי הריון אך יש עוד רבים וטובים. את כל סגנונות צילום הריון אלו וסגנונות נוספים תוכלו לראות בגלריית צילום הריון באתר של הצלמת המוכשרת גבית ינאי.

אם נחזור עשרות שנים אחורה, לתקופה שבה לא לכולם היו מצלמות בכיסים נוכל לגלות משהו מדהים שאנשים נהגו לעשות, ללכת ביחד לסטודיו צילום ולבצע סדרת צילומים יפה ומרתקת שתספק לכם זיכרונות יפים לשנים רבות. משפחות רבות היו מתארגנות, מתלבשות יפה, נכנסות לרכב ונוסעות לחנות הצילום הקרובה או האהובה עליהם כדי לצלם כמה תמונות שיהיה אפשר לקשט את הקירות, לשמור באלבומי תמונות או לשלוח בגלויות לבני משפחה, קרובים וחברים.

היום כבר לא עושים את זה כי כולם חיים על 'מהירות', הם רוצים לצלם כמה שיותר תמונות בכמה שיותר קלות ולא שמים לב שהערך של התמונות הוא כבר לא מה שהיה פעם, אנשים במקרה הטוב שומרים את התמונה במחשב ובמקרה הרע מעבירים את התמונה עם האגודל או בכלל מוחקים אותה. בדיוק בשביל זה יש צילומי משפחה וצילומי הריון.

צילומי הריון בדרך כלל הם רק תירוץ, הרי לא צריך להיות בהריון כדי ללכת לצילומים בסטודיו, אבל מדובר בתקופה חשובה שרוצים לתעד אותה בקצת יותר יצירתיות ואומנות ולכן הולכים לצלמת הריון מקצועית. בנוסף לכך, אפשר לשלב את צילומי ההריון עם צילומי משפחה ולצרף את הבעל, הילדים ואולי אפילו את חיות המחמד לצילומים המשותפים. באמצעות סדרת צילומים יפה עם כמה רעיונות מקוריים שלכם, של הצלמת וכל מיני דברים שאילתרתם באמצע תוכלו להניח את ידכם על תמונות מרהיבות ויפות שאפשר לשתף עם מי שאתם אוהבים וכמובן לשמור לעתיד.

כשהולכים לצילומי משפחה משותפים בסטודיו, התמונות מקבלות ערך וכל תמונה הופכת להיות תמונה שנשמרת לנצח. אמנם היום כבר לא שולחים גלויות, אך התמונות האלו שימושיות מתמיד בעידן הוירטואלי שבו אפשר לשתף את התמונות החשובות בחייכם עם האנשים שאתם אוהבים ברשתות החברתיות או לשלוח לבני משפחה באמצעות המייל והווצאפ.

post
צילום הריון במרכז פורסם ב 21.9.2016 (16:21)

צילום הריון הפך עם השנים ליותר מסתם טרנד ששייך לקבוצות קטנות באוכלוסיה ובשנים האחרונות מדובר בפעילות שנשים הריוניות רבות עושות ויותר ויותר. יש נשים שעושות זאת פעם אחת ויש נשים שחוזרות כל הריון לצילומים חדשים עם רעיונות מקוריים ויצירתיים כדי לשמור עוד זיכרונות חדשים ולעבור את החוויה המהנה עוד פעם אך קצת שונה מהפעם הקודמת. צילום הריון הפך להיות נחלת הכלל, נשים רבות בכל הארץ הולכות לבצע צילום הריון בין אם הן גרות בדרום הארץ, בצפון הארץ או במרכז הארץ.

צילום הריון במרכז הארץ נפוץ מאוד ויש לא מעט צלמות הריון שנמצאות במרכז. לא קשה למצוא צלמת הריון במרכז הארץ, כל מה שצריך לעשות זה לחפש באינטרנט, להיכנס לכמה אתרי אינטרנט ולהסתכל על עבודות של צלמות ההריון. את התמונות שהצלמות מצלמות תוכלו לראות לא רק באתרי האינטרנט אלא גם בערוצי היוטיוב ובדפי הפייסבוק של הצלמות. בדרך כלל יופיע גם מידע לגבי אזור הפעילות של הצלמום ובמקרים אחרים ניתן פשוט ליצור קשר באמצעות טופס או מס' טלפון שמוצג כדי לשאול בעצמכם לגבי איזור הפעילות של הצלמת.

צילומי ההריון יכולים להתבצע בסטודיו שנמצא גם באזור המרכז ומכיל כל מה שאתם צריכים בשביל הצילומים, החל מתלבושות ואביזרים ועד לאלמנטים שישולבו בצילומים כדי לתת יותר עניין ו'נושא' לצילומים כדוגמת אביזרים וינטג' לצילומי הריון בסגנון וינטג' ועוד...

גבית ינאי תשמח לענות לשירותכם לגבי צילום הריון במרכז. צרו קשר. 0522-320511

post
צילום הריון בים פורסם ב 18.9.2016 (13:27)

כמו שכבר בטח הבנתם, אין סוף לרעיונות הניתנים ליישום בנוגע לצילום הריון. צילום הריון בטבע או בסטודיו זה לא כל כך משנה כל עוד מצאתם רעיון שאתם אוהבים לעשות ואתם הולכים איתו עד הסוף. אם יש משהו שנשים רבות חושבות שהוא ממש יפה אך לא הרבה מהן מרימות את הכפפה ומוציאות אותו לפועל זה צילום הריון בים. צילום הריון בים זה יכול להיות דבר מדהים, בכלל לים יש נוף נהדר שעושה חשק חזק להצטלם גם בלי שום קשר להריון ובטח שבתקופת ההריון הנפלאה הצילום בים הופך למרשים ומדהים יותר.

צילום הריון בים יכול להניב תוצאות יפות אך לפעמים זה נראה כמו טרחה לנסוע עד לים בשביל כמה תמונות. ניתן להצטלם בים בשעות הבוקר המוקדמות כשהשמש לא בשיאה וניתן להצטלם גם בשעות הערב אל מול השקיעה אך שימו לב שככל שהזמן עובר כך נהיה יותר חשוך ויש לך חלון הזדמנויות קצר לתמונה מושלמת. מהג ם שבים יש הרבה חול ולכלוך ולכן צריך להיות מאוד זהירים כדי שתוכלו לנצל את המיטב מהתמונות גם בעמידה וגם בישיבה על החול.

לא הרבה צלמות הריון מבצעות צילומי הריון בים. יש כאלו שמסתפקות בצילומים בתוך הסטודיו הממוזג ויש כאלו שמעדיפות לבצע את הצילומים במקומות יותר קרובים בטבע או אולי בגינה המיוחדת שלהן. כדאי לתאם עם צלמת ההריון איפה את רוצה להצטלם ולחשוב ביחד על רעיונות ולוקיישנים לצילומים כדי שתוכלי לצאת מרוצה לגמרי מהצילומים ומהחוויה של צילום ההריון.

post
צילום הריון בזול פורסם ב 13.9.2016 (13:12)

אם הגעתם לפה כנראה חיפשתם צילום הריון בזול והסיבה לכך ברורה - כל אחד רוצה היום לקבל תמורה טובה למחיר ולפעמים המחירים בשוק היום גבוהים מאוד מהמצופה ולכן עושים בדיקה של המחירים בתחום צילום ההריון כמו בתחומים אחרים. עם זאת, לתת מחיר אחיד לצילום הריון זה מאוד בעייתי כי צילומי ההריון הם מאוד דינאמים ומשתנים בהתאם לצורך, לרצון ומשתנה מצלמת לצלמת.

כשניגשים לקבל הצעת מחיר לצילום הריון צריך לקחת בחשבון שצלמות שונות מציעות שירותים שונים או לפחות בצורה שונה, יש צלמות שיש להן סטודיו ויש צלמות שאין להן, יש צלמות שמציעות עריכה ועיבוד התמונה לאחר מכן בתוכנות מחשב ויש כאלו שנותנות את התמונות כמו שהן. בנוסף לאלו יש את השינויים כמו הזמן שמושקע, כמות התמונות שאתם מקבלים, הדרך בה אתם מקבלים את התמונות ועוד שלל שינויים שצריכים להילקח בחשבון לפני קבלת הצעת המחיר.

לא רק מבחינת מה מקבלים השינויים האלו משמעותיים, באופן כללי כשמדובר בצילום לפעמים קל יותר להתחבר לצלמת אחת מאשר לצלמת אחרת, בין אם מדובר בכימיה טובה בין השתיים ובין אם מדובר בסגנון הצילום והעבודות הקודמות שמצאו חן בעינייך ביחס לצלמות אחרות. גם זה צריך להילקח בחשבון ולכן לא ניתן להגדיר צילום הריון בזול או ביוקר, כי השאלה היא מה את מקבלת ועד כמה את מרוצה מהתוצאה הסופית ומהחוויה עצמה. צילום הריון בזול לפעמים יכול לעלות לך ביוקר או לפחות להיות מאכזב יותר ממה שציפית וחבל להתפשר על דברים כאלו ואז לגלות שהיה עדיף לעשות אחרת.

ניתן לקרוא על כך בהרחבה במחיר צילום הריון.

post
צילום הריון שחור לבן פורסם ב 7.9.2016 (17:33)

סגנונות צילום הריון לא חסר, יש כל כך הרבה רעיונות שאפשר לממש בצילומי ההריון שלך ואת רק צריכה לבחור מה את רוצה לעשות בזמן סשן הצילומים. אפשר לבחור ברעיונות יוצאי דופן שלוקחים אותך לתקופה אחרת כמו צילומי וינטג' ואפשר הצטלם בטבע כדי להפוך את הצילומים לאותנטיים ומיוחדים באווירה שהם משדרים ואפשר לעשות שינויים בצבעים על מנת לתת יותר עומק לצילומים. צילומים אלו נקראים צילומי שחור ולבן.

צילום הריון בשחור ולבן עלול להישמע קצת מוזר לאנשים, הרי ההתקדמות הטכנולוגית הביאה לנו צילומים בצבע ושלא נדבר על זה שצבעים נועדו כדי להוסיף עניין לתמונות, אז איך זה שצילומי הריון בשחור ולבן כל כך פופולריים? ובכן, אנשים מצלמים צילומי שחור ולבן מתוך בחירה כי יש לכך יתרונות מסוימים, חלקם אומנותיים וחלקם פשוט בגלל תחושה שיש לאותו הרגע.

צילומי הריון בשחור ולבן מספרים סיפור

צילומי שחור ולבן מעמיקים את הרגש בצילום, אתם יכולים להסתכל על אותה תמונה כשהיא צבעונית וכשהיא בצבעי שחור ולבן ולהרגיש שהתמונה בצבעי שחור ולבן מצליחה להוציא דברים שהתמונה הצבעונית לא מצליחה לעשות. תמונות צבעוניות בדרך כלל יפות, אין בכך ספק, אבל לפעמים זה כל מה שזה והשחור ולבן מצליח להוציא ממש סיפור מאחורי התמונה כי תשומת הלב שלכם לא מופנית כלפי הצבעים והעיצוב של התמונה אלא כלפי התחושה שהיא משדרת.

צילום הריון שחור לבן

יכול להיות שצילום הרון שחור-לבן זה בדיוק מה שאת צריכה, אז אל תתביישי, הביעי את רצונותייך ותקוותייך מהצילומים והצטלמי בצבעי שחור לבן. ספרי את הסיפור שלך בתמונה, זה הזמן!

post
צילום הריון לדתיות פורסם ב 4.9.2016 (13:41)

במשך השנים הפך הטרנד של צילום הריון לטרנד נפוץ יותר ויותר וגם דתיות החלו לרצות להשתתף בטרנד הזה שהפך מטרנד למסורת. צילום הריון נתפס תמיד כמשהו לא צנוע, אך האמת היא שזה לא חייב להיות כך, אפשר לצלם צילומי הריון צנועים בהחלט שיתאים לאורח חייהן של נשים דתיות בהריון שרוצות להצטלם גם הן לכבוד התקופה החשובה והיפה הזו בחיים - תקופת ההריון.

צילום הריון לדתיות מתאפשר לאור העובדה שהנשים יכולות לבחור כיצד הן רוצות להצטלם ולהציב לעצמן את ההגבלות והחוקים, הן לא חייבות להצטלם עם בטן חשופה אלא להצטלם לפי מה שנראה להן מתאים ויפה והצלמת תדע להפיק מהרעיונות הצנועים את המיטב כדי שהתמונות יהיו יפות ומרהיבות מצד וצנועות ומכובדות מאידך. יש כל כך הרבה רעיונות לצילום הריון שגם דתיות יכולות להתחבר אליהם, הצילומים לא מסתכמים רק בבטן אלא בזוויות הצילום, בתנוחות השונות, בלבוש, בתפאורה, בתאורה, ברעיונות מיוחדים כמו וינטג' או צבעים של שחור ולבן ועוד שלל רעיונות שלא מצריכים כלל וכלל משהו שנוגד לכללי הצניעות.

אם את בחורה דתיה בהריון שרוצה לצאת לצילומי הריון, אין שום סיבה שמשהו יעצור אותך, הצילומים יתבצעו על ידי צלמת מקצועית שלא תיתן לך שום ספק לרגע של חוסר צניעות והיא תדאג לכך שתצאי מהסטודיו כשאת מרוצה מאוד עם עצמך ועם התמונות המדהימות שקיבלת.

post
הכנה לקראת צילום הריון פורסם ב 28.8.2016 (12:54)

לא תמיד קל להחליט את כל הפרטים לגבי צילום הריון, את לא בהכרח יודעת איפה את רוצה להצטלם ואיך את רוצה להצטלם ולפעמים גם בחירת הצלמת יכולה להיות משימה לא פשוטה, אבל לפעמים כל מה שאת צריכה זה רק לעשות סדר בראש לקראת הצילומים, לקבל את כל ההחלטות ורק אז לגשת לצילום הריון.

בעיקרון, ברגע שתבחרי צלמת, תוכלי להתייעץ איתה לגבי כל השאלות שיש לך ולסגור איתה את כל הפרטים שאת רוצה לברר. בחירת צלמת הריון יכולה להיעשות באמצעות האינטרנט - חיפוש קצר בגוגל ימצא לך עשרות תוצאות של צלמות טובות ומוכשרות וגם חיפוש ביוטיוב ימצא לך מצגות של צילומי הריון מרהיבים ויפים. בנוסף לכך, אפשר לקרוא המלצות על צלמות באמצעות הפייסבוק או להתפעל מהתמונות שהן צילמו באתרים שלהן ובדפי הפייסבוק שברשותן.

לאחר שתבחרי צלמת הריון, את תרצי לבחור אם לצלם את צילומי ההריון שלך בסטודיו או בטבע. לכל אחת מהאפשרויות יש את היתרונות והחסרונות שלה ולכן את צריכה לבחור בקפידה לאחר שתקראי (אפשר לקרוא את המאמרים בנושא באמצעות התפריט שמופיע בצד ימין של בלוג זה). בחירת לוקיישן לצילום הריון היא מרכיב חשוב בהכנות ליום הצילומים ויש השפעה על המיקום כמו שעל מזג האוויר (אי אפשר להצטלם בחוץ בזמן גשם, נכון?).

בנוסף לכך, התייעצי עם הצלמת לגבי איפור, לגבי בגדים, לגבי אביזרים ולגבי האנשים שאת מביאה איתך כי לפעמים את כל הבגדים והאביזרים תוכלי לקחת מהסטודיו של הצלמת וכמובן שתוכלי לשלב בני משפחה בצילומים שלך. אפשר לקרוא עוד על הכנות לצילום הריון במאמרים הנוספים פה בלוג ובאתר של גבית ינאי - צלמת הריון.

post
צילום הריון צנוע פורסם ב 25.8.2016 (16:34)

לצילום הריון יצא שם של משהו לא צנוע בכלל, בדרך כלל כשחושבים על צילום הריון חושבים על אישה יושבת בסטודיו עם בטן חשופה ותאורה מחמיאה, אך למעשה זה לא חייב להיות כך. צילום הריון הוא תחום צילום עם אפשרויות שלא נגמרות, אפשר לצלם כל מיני תמונות הריון יפות וצנועות מבלי להתפשר על איכות התמונה או המקצועיות שבה היא מצולמת, אפשר למצוא צלמת הריון שתצלם אותך בדיוק איך שאת רוצה תוך שמיכה על הצניעות שלך כפי רצונך.

צילום הריון לא שייך רק למגזר מסוים ולא מדובר על טרנד ששמור לחלקים מסוימים באוכלוסיה, צילום הריון שייך לכל אישה שרוצה להצטלם בתקופה המיוחדת בחייה. גם נשים דתיות שרוצות צילום הריון צנוע יכולות להשיג זאת מבלי להתאמץ, הדבר היחיד הוא בסך הכל לבקש ולהתייעץ עם הצלמת לגבי הצילומים והכל יהיה בסדר.

יש שלל רעיונות שהצלמת יכולה להשתמש בהם כדי להוציא תמונות צילום הריון יפות שעם זאת שאת תהי מכוסה וצנועה כמו שאת רוצה, עדיין החלק של ההריון יהיה חזק בתמונה. בצילום הריון צנוע את תוכלי לבחור במה את רוצה להתמקד, מה ללבוש וממה את מעדיפה להימנע. צילומים זה דבר שישמרו לך זיכרונות לשנים רבות מתקופת ההריון ואת בהחלט יכולה לעשות זאת.

פני אל צלמת ההריון גבית ינאי ובקשי פרטים לגבי צילום הריון צנוע ולא תתחרטי על כך.

post
צילום הריון בסטודיו פורסם ב 22.8.2016 (13:28)

אם החלטתם להצטלם בסטודיו לצילום הריון, מן הסתם שיש סיבה טובה לכך. צילום הריון בסטודיו זה רעיון מעולה לנשים הריוניות שרוצות לנסות משהו חדש ואולי להגשים חלום ילדות של בוק צילומים דוגמנות או סתם לעמוד מול המצלמה ואור הזרקורים. בניגוד לצילום הריון בטבע, כשמצטלמים בסטודיו יש שליטה מלאה על התאורה ועל הסביבה. ניתן להצטלם על מגוון רגעים, למקם את עצמכם בנוחות מירבית ולהפיק תמונות איכותיות ויפות, מקוריות ויצירתיות בלא מאמץ תוך שימוש באביזרים הרבים שיש בסטודיו בדרך כלל.

הבחירה בצילומים בסטודיו היא מובנת מאליה, סטודיו נותן הרגשה של יוקרתיות ותחושה של תמורה טובה לכסף. בסטודיו יש ציוד צילום יקר שבאמצעותו ניתן להפיק תמונות איכותיות בהרבה מאשר תמונות שמצלמים בדרך כלל עם טלפונים או עם מצלמות דיגיטליות ממוצעות אחרות. מסיבה זו ומסיבות נוספות הצילומים בסטודיו הם חוויה מיוחדת במינה ששווה לעבור פעם אחת, בין אם בצילום הריון ובין אם בצילומים רגילים של היום יום. לאחר שתצטלמי בסטודיו את תרצי אפילו לחזור לשם פעם נוספת כדי להביא איתך את המשפחה או אולי סתם להצטלם לבד רק בלי הבטן העגלגלה כדי שתרגישי אולי יותר נוח ותצטלמי תמונות בשביל עצמך, לתליה או לפרסום ברשתות החברתיות ואפילו סתם בשביל לשמור זיכרונות מתוקים מהביקור בסטודיו.

זה לא רק נשמע כיפי, זה באמת כך. צרי קשר עם צלמת הריון וקבעי פגישה לצילום הריון בסטודיו.

post
צילום הריון בטבע פורסם ב 15.8.2016 (11:34)

יש אנשים של טבע ויש אנשים שמעדיפים את הסביבה הביתית או המודרניות של הסטודיו, אבל בצילומי הריון תמיד כדאי לגוון ולנסות דברים חדשים, זאת אומרת שאם זה לא צילום ההריון הראשון שלך אולי תרצי לנסות צילום הריון בטבע. צילומי הריון בטבע יכולים לצאת מאוד מדהימים במזג האוויר הנכון, השיער המתנופף ברוח והיופי של העצים, הפרחים, השמיים והעננים שיוצרים תמונות מדהימות ומקצועיות שבאמת מראות כאילו יצאת מהבית והשקעת מזמנך על מנת ליצור יצירה מיוחדת שתישמר למשך שנים רבות.

עם זאת, לפעמים יש ביציאה לצילומים בטבע קצת 'סכנות' בתאריכים שבהם אתם בוחרים להצטלם, ואני אסביר. צילומי הריון בטבע בימים הקרים של החורף יכולים להיות מאוד בעיתיים מהסיבה הפשוטה שפתאום גשם יכול להופיע במהלך הצילומים ולהרוס הכל. כשאנשים קובעים תאריך לצילום הריון הם בוחרים את התאריך הנוח ביותר שנראה להם על פי מזג האוויר אך לא תמיד יש דיוקים במזג האוויר ולכן אתם לא רוצים להיות באמצע שדה פתוח בזמן שיורד גשם או בקור המקפיא שעלול לגרום לכם להצטנן או חמור מכך. גם בקיץ זה לא פשוט כל כך, צילום הריון תחת השמש הקופחת זה לא נוח ולא נעים, אף אחד לא רוצה לראות אותך מזיעה בצילומים וגם בכל אופן הצילומים לא יהיו מספיק נינוחים. שלא נדבר על זה שיש סכנת התייבשות ולכן חשוב לשתות הרבה מים כשמצטלמים בחוץ, במיוחד בקיץ.

מלבד החסרון של בחירת היום הלא מתאים, חיסרון נוסף הוא חוסר השליטה בתאורה. כשמצטלמים בטבע התאורה שלנו היא בדרך כלל רק השמש הטבעית, אולי לצלמת ההריון יהיה את הציוד המתאים לאזן טיפה את התאורה באמצעות הכלים המתאימים או באמצעות מיקום נכון של המצולמת אך בסופו של דבר, לא תהיה שליטה מוחלטת על התאורה כמו שמצטלמים בסטודיו לצילום הריון.

למרות שמה שתיארנו כאן זה חסרונות, אין ספק שכל השאר זה יתרונות. נסו והיווכחו.

post
צילום הריון עם חיות מחמד פורסם ב 10.8.2016 (14:46)

כבר כתבנו על כך שצילום הריון הכי כיף לעשות עם אלו שאנחנו אוהבים. אנשים הולכים לצילומי הריון עם המשפחה המצומצמת אבל לפעמים יש כאלו שנמצאים איתנו בחיים ומלווים אותנו בכל שלב והם לא בהכרח זוכים להשתתף בצילומים המשפחתיים - בעלי החיים שלנו. חיות המחמד שלנו כבר מזמן הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהמשפחה ולכן טבעי שנרצה לצרף אותם לצילומי ההריון.

לא רק שנוצרת חוויה מיוחדת עבורנו ונזכה לבלות זמן איכות עם חיות המחמד מלבד הדברים השגרתיים שאנחנו עושים ביחד, אלא שמדובר במשהו יוצא דופן - צילומי הריון עם חיות מחמד (או: צילום הריון עם בעלי חיים) זה משהו מאוד מיוחד ובעלי החיים שלכם יכולים ליצור משהו מיוחד מאוד בצילומים. לא משנה איזה בעל חיים יש לכם, אם מדובר בחתול או בכלב ואפילו בתוכי או זיקית (כן, יש כאלו), הם מוסיפים הרבה צבע ועניין לצילומי ההריון. אפשר לראות באינטרנט שלל צילומים של צילומי הריון ששולבו עם חיות מחמד וזה יצא נהדר ולא רק שהחוויה עצמה כיפית אלא הצילומים יוצאים נהדרים וכיף לתלות אותם בבית או לשתף בפייסבוק.

צילום הריון עם חיות מחמד

צולם על ידי גבית ינאי - צלמת הריון.

אם את רוצה לצאת לצילומי הריון ולהביא איתך את חיית המחמד שלך, צרי קשר עם צלמת הריון שתסכים לעשות זאת (כי לא בהכרח כל אחת תסכים) ותוכלו להצטלם בטבע, בסטודיו או בכל מקום שתרצו. עכשיו רק נותר לקוות שחיות המחמד יסכימו.

ניתן לצפות בגלריה של צילום בעלי חיים גם ללא צילום הריון.

post
צילום הריון עם הבעל פורסם ב 4.8.2016 (13:45)

אם את רוצה לקחת את צילומי ההריון שלך צעד אחד קדימה, ומלבד הצילומים האינטימיים להוסיף כמה צילומים מרגשים שישמרו זכרונות לשנים רבות - בואי עם הבעל שלך! צילום הריון עם הבעל זה רעיון נחמד מאוד שלא מעט נשים מיישמות ולא מתחרטות על כך אפילו לרגע. בהתחלה לא כל הגברים הסכימו בשמחה רבה להצטרף לנשותיהם בצילומי ההריון, מספיק להקפיץ אותן ולהסתכל מהצד, אך בסופו של דבר הם נכנעים ומגלים שהם דווקא נהנים מהחוויה המיוחדת. לא כל אחד רגיל לצאת לצילומים (רק מעטים כן) אך לשבת בסטודיו עם תאורה ומצלמה מול הפנים זו סיטואציה מיוחדת וחדשה שאנשים נכנסים אליה ומרגישים בנינוחות תוך זמן קצר.

לפני שהולכים לצילומי הריון עם הבעל חשוב להכין אותו מראש למה שהולך לקרות, צריך שהוא יבוא מאורגן כי מה לעשות לפעמים הבעלים בלי היגיון בריא בכל הקטע הזה, וחשוב גם להכין מראש כמה רעיונות לצילומים שתירצו ליישם ביחד, בנוסף לרעיונות שתרצי ליישם בצילומים לבדך. יש לא מעט רעיונות לצילומים וסגנונות צילום הריון שעל פיהם הם פועלים לא מעט, כמו יד על הבטן, צילום של בני הזוג מחובקים, צילומים על רקע שחור או צילומי שחור לבן, אך בסופו של דבר אל תשכחו שלצלמת עצמה יש כמה רעיונות בראש וגם כמה אביזרים שיהיה אפשר להשתמש בהם ולצלם צילומים נהדרים בתקופת ההריון, בין עם הבעל ובין בלי. כמובן שמלבד הבעל ניתן לצרף את הילדים ובאופן כללי, צילום הריון עם הילדים זה רעיון מעולה בפני עצמו שמחזק את הקשר בין המשפחה.

post
צילום הריון עם הילדים פורסם ב 21.7.2016 (16:41)

צילום הריון זו חוויה מדהימה שכל אישה בתקופת ההריון שתעבור אותה תרגיש שהיא הייתה בהחלט שווה את הזמן. בתקופת ההריון אין יותר מדי מה לעשות, ולפעמים נמאס מהשגרה המייגעת ורוצים לעשות משהו מיוחד ושונה ולכן צילום הריון זו התשובה. מה יש לא לאהוב? יושבים בסטודיו ממוזג עם בגדים יפים, איפור ותסרוקת ומצטלמים בכל מיני פוזות וזוויות מחמיאות על ידי צלמת הריון מקצועית שתוציא ממך את התמונות הטובות ביותר. למרות שמדובר בחוויה מדהימה, אפשר להפוך אותה להרבה יותר מדהימה כשמשלבים צילומי הריון עם המשפחה, ובפרט עם הילדים.

צילומי הריון עם הילדים

ילדים אוהבים לנסות דברים חדשים, אמנם בהתחלה הם מסתכלים על דברים חדשים כעל מאיימים, מלחיצים או סתם מוזרים, הם בהחלט יכולים לחבב את צילומי ההריון ולשתף פעולה בצורה נפלאה. הילדים שאת אוהבת הם חלק בלתי נפרד מחייך ואת רוצה שהם ישתתפו בצילומי ההריון שלך לפחות בחלק מהתמונות וזה רעיון מעולה. במקרים רבים, החשש היחיד שעול כשמצרפים ילדים לצילומי הריון הוא שהילדים לא ישתפו פעולה, לא יבינו את הסיטואציה ולא יצליחו להשתלב יפה בתמונות, אבל האמת היא שהצלמת המקצועית יודעת להוציא מהילדים תמונות כמו שלא חשבת שאפשרי.

הילדים משתפים פעולה ומסתגלים למצב מהר מאוד ולפעמים עצם זה שהם לא בהכרח מבינים את הסיטואציה לחלוטין גורם לך שהתמונות יוצאות אותנטיות ונהדרות בצורה אחר לגמרי. אם כבר עשית צילום הריון בחייך, בהריון של הילד הקודם, זה לא אומר שמספיק פעם אחת, הילד שהיה אז בצילומי ההריון בתוך הבטן שלך, יכול להשתתף היום בצילומים החדשים ולהפוך את העניין למסורת מעניינת שבעתיד תהפוך לסדרת תמונות מרהיבה ומרתקת.

לגלריית צילום הריון

post
צילום הריון עם המשפחה פורסם ב 21.7.2016 (16:30)

אם יש משהו שכל אחת אוהבת לעשות זה לבלות זמן בחברת המשפחה והאנשים שהיא אוהבת. בתקופת ההריון, הרבה מהאטרקציות ומקומות הבילוי מצטמצמים ולא ניתן ללכת ליותר מדי מקומות בילוי. החשק למסעדות הוא לא בהכרח כמו לפני תקופת ההריון וללכת למקומות אחרים שמצריכים ממך לזוז יותר מדי זה כבר לא בא בחשבון בשלבים המאוחרים יותר של ההריון וצריך למצוא משהו חשד ומלהיב לעשות כדי להמשיך לשמור על מצב רוח נחמד וכדי לקבל כוחות להמשך תקופת ההריון. הדבר המלהיב הזה בהחלט יכול להיות צילום הריון בסטודיו מקצועי.

צילום הריון עם המשפחה

צילום הריון לא חייב משהו שאת תעשי לבד. למרות שנראה שמדובר בזמן איכות של האישה ההרה בלבד עם צלמת מקצועית שתוציא ממך את התמונות היפות ביותר ותגשים לך חלום לבוק תמונות מקצועי, אפשר לשתף את החוויה המיוחדת הזאת עם האנשים שאת אוהבת ובעיקרם - הבעל והילדים. אז נכון שהבעל לא תמיד יסכים לבוא ולהצטלם יחד איתך בצילומי הריון כי זה לא משהו שכל הגברים מסכימים לעשות, אבל אפשר לשכנע וגם הילדים אם יש יכולים להצטרף ולצלם ביחד תמונות נחמדות למדיי שיישמרו למשך שנים רבות. את התמונות תוכלו לתלות על הקירות בבית, לשים כמובן באלבום תמונות, לשמור במחשב ולפרסם בפייסבוק ויש כל כך הרבה סוגים של תמונות כך שהן מתאימות לכל אחת מהאופציות שנתנו.


אולי דווקא יעניין אתכם צילום ילדים ומשפחה >> 


בסופו של דבר, צילום הריון זו חוויה מדהימה שלחלוק אותה עם האנשים שאנחנו אוהבים זה רק יתרון ולא כדאי להסס לעשות את זה. עוד 15 או 20 שנה תוכלו להסתכל ביחד על הצילומים ולהתענג על הזיכרונות הנעימים מהתקופה המיוחדת של ההריון.

post
להגיע מוכנה לצילום הריון פורסם ב 21.7.2016 (16:26)

כמו בכל דבר בחיים אנחנו אוהבות לבוא מוכנות. אף אחת לא תרצה להגיע לצילום הריון ולהתחרט שהיא לא הכינה את עצמה מספיק או לחשוב מה יכולתי לעשות יותר טוב לפני שבאתי לפה, ולכן קחי לך את הרגעים האלו כדי לקרוא את המאמר שיסביר איך להתכונן לצילומי הריון ולחשוב אחר כך מה עוד אפשר להביא, גם דברים שלא כתובים במאמר.

אז קודם כל, ידוע שלקראת צילומים צריך להתלבש יפה, הרי את רוצה להיראות במיטבך, אבל קחי בחשבון שבדרך כלל בסטודיו צילום הריון יש לא מעט בגדים שאפשר להשתמש בהם, כל מיני שמלות יפות ואביזרים שאפשר להשתמש בהם כדי להשקיע קצת יותר באקססוריז אבל באופן כללי נשים רבות אוהבות להביא את הבגדים שלהן כי זה משקף יותר את מי שהן, מתאים יותר לטעם האישי שלהן וגם ככה התמונות יצאו יותר מקוריות ויחודיות ביחס לתמונות של נשים אחרות שהצטלמו עם אותם בגדים בדיוק בסטודיו. בעיקרון, חשוב מאוד לא ללבוש בגדים לוחצים מדי כדי שאם תרצי לחשוף איזה שהוא חלק בגוף בצילומים, לא יהיו סימנים של הבגד על הבטן או אזור אחר בגוף.

מבחינת איפור את יכולה להגיע עם האיפור הקבוע והבסיסי שלך. יהיו צלמות שימליצו לשים יותר מייק-אפ, פודרה וסומק מהרגיל מהסיבה שהפלאשים יכול טיפה להעלים את זה בזמן הצילומים, אך בכל אופן מומלץ להתייעץ עם צלמת ההריון. לגבי תסרוקת, גם פה תבואי עם תסרוקת לטעמך, אך קחי בחשבון שגם באיפור וגם בתסרוקת, זה לא מן הנמנע שתוכלי לשנות באמצע כדי לגוון וכדי להתאים את עצמם לצילומים קצת שונים מהקודמים. את יכולה לעשות זאת בעצמך או להיעזר בצלמת ההריון. בנוסף לכך, כמו בטיולים לטבע, אם הצילומים שלך נערכים בטבע אז אולי כדאי שתגיעי מוכנה בהתאם למזג האוויר, זאת אומרת שאם מדובר ביום חם, תביאי איתך שתייה, ואם מדובר ביום קר עם סיכוי לגשם, תכיני את המטריה, אם כי מראש מומלץ לקבוע צילומי הריון בתאריך שבו הסבירות למזג אוויר נעים תהיה גבוה וכמעט בטוחה.