תפריט יצירת קשר טלפון

אביזרים לצילומי ניו בורן

צילומי ניו בורן הם סדרת צילומים מאתגרים במיוחד. אנחנו רוצים לצלם שלל צילומים מעניינים ומגוונים של התינוק הרך אבל כשהילד לא באמת עושה משהו זה הרבה יותר קשה ליצור את הגיוון. על מנת ליצור את הגיוון מומלץ להשתמש באביזרים לצילומי ניו בורן. אביזרים שונים יתנו 'אפקטים' שונים לתמונה ויהפכו כל תמונה לייחודית. אבל אילו אביזרים להשתמש? הנה כמה רעיונות.

רעיונות לאביזרים

כל דבר שאפשר להיכנס אליו – סלסלאות, עגלות, נדנדות ואפילו סתם שמיכת פוך גדולה שאפשר לשקוע לתוכה הם רעיונות נפלאים שאפשר להשתמש בהם בצילומי הניו בורן. התינוקות כל כך קטנים וחמודים שלשים אותם בתוך אביזר מסוים נותן תחושה שהם אפילו עוד יותר קטנים וחמודים.

כל דבר שאפשר לשים על הראש – מצנפת או סרט. בדרך כלל כשמצלמים תינוקת קטנה, רוצים להדגיש את העובדה שהיא בת. נשים רבות בוחרות להשתמש בסרט קטן ורוד או לבן כדי להמחיש זאת. ישנם סוגים שונים של אביזרים שאפשר לשים על הראש. יש כאלו שבוחרות אפילו לשים כתר על הראש.

בדים – בדים באים בשלל צבעים ומרקמים. לתינוקות יש ריח נפלא ואי אפשר להציג את זה בתמונה אך כשרואים את הבדים היפים והרכים זה מעלה לנו את הזיכרונות וישר נותן את התחושה שאנחנו יודעים איך היה הריח בזמן הצילומים.

פרחים – זר פרחים על הראש או מצע פרחים רך שעליו ישכב הניו בורן אלו אפשרויות נחמדות שאפשר לנסות ליישם. היתרון בשימוש בפרחים הוא שלא צריך להוציא עליהם יותר מדי כסף בניגוד לאביזרים אחרים שיכולים לעלות ביוקר.

בגדים מיוחדים – צילומי ניו בורן לעתים קרובות נעשים כשהתינוק עירום כביום היוולדו (שזה ממש לא היה מזמן) אבל בחלק מהתמונות אפשר להלביש אותו בבגדים יפים ומיוחדים. בגדים עם כיתוב או בגדים בסגנון וינטג' הם דוגמא לכך.

כל דבר אחר – שימו לב שאתם יכולים לבקוע את ה-Theme של הצילומים. אתם והצלמת יכולים לעבוד כאחד ולחשוב על רעיונות מסוימים ואם יש לכם אביזרים בבית או לצלמת אתם יכולים להשתמש בהם כראות עיניכם.​

אביזרי ניו בורן בסטודיו

נשים רבות שחושבות 'איך אני אקנה את כל הדברים האלו עכשיו' לא צריכות לדאוג יותר מדי. בסטודיו לצילום ניו בורן בדרך כלל יש אביזרים רבים שיהיו לרשותכם ותוכלו להשתמש בהם. בנוסף לכך, באמצעות תוכנות פוטושופ אפשר להוסיף אלמנטים מסוימים לתמונה והם יכולים לשמש כאביזרים.

לצפייה בגלריית ניו בורן

יש לי כבר אביזרים רבים לצילומי ניו בורן בסטודיו, רוצים לתאם פגישה לצילומים? השאירו פרטים! 

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X