תפריט יצירת קשר טלפון

הכנה לקראת צילום הריון

לא תמיד קל להחליט את כל הפרטים לגבי צילום הריון, את לא בהכרח יודעת איפה את רוצה להצטלם ואיך את רוצה להצטלם ולפעמים גם בחירת הצלמת יכולה להיות משימה לא פשוטה, אבל לפעמים כל מה שאת צריכה זה רק לעשות סדר בראש לקראת הצילומים, לקבל את כל ההחלטות ורק אז לגשת לצילום הריון.

בעיקרון, ברגע שתבחרי צלמת, תוכלי להתייעץ איתה לגבי כל השאלות שיש לך ולסגור איתה את כל הפרטים שאת רוצה לברר. בחירת צלמת הריון יכולה להיעשות באמצעות האינטרנט - חיפוש קצר בגוגל ימצא לך עשרות תוצאות של צלמות טובות ומוכשרות וגם חיפוש ביוטיוב ימצא לך מצגות של צילומי הריון מרהיבים ויפים. בנוסף לכך, אפשר לקרוא המלצות על צלמות באמצעות הפייסבוק או להתפעל מהתמונות שהן צילמו באתרים שלהן ובדפי הפייסבוק שברשותן.

לאחר שתבחרי צלמת הריון, את תרצי לבחור אם לצלם את צילומי ההריון שלך בסטודיו או בטבע. לכל אחת מהאפשרויות יש את היתרונות והחסרונות שלה ולכן את צריכה לבחור בקפידה לאחר שתקראי (אפשר לקרוא את המאמרים בנושא באמצעות התפריט שמופיע בצד ימין של בלוג זה). בחירת לוקיישן לצילום הריון היא מרכיב חשוב בהכנות ליום הצילומים ויש השפעה על המיקום כמו שעל מזג האוויר (אי אפשר להצטלם בחוץ בזמן גשם, נכון?).

בנוסף לכך, התייעצי עם הצלמת לגבי איפור, לגבי בגדים, לגבי אביזרים ולגבי האנשים שאת מביאה איתך כי לפעמים את כל הבגדים והאביזרים תוכלי לקחת מהסטודיו של הצלמת וכמובן שתוכלי לשלב בני משפחה בצילומים שלך. אפשר לקרוא עוד על הכנות לצילום הריון במאמרים הנוספים פה בלוג ובאתר של גבית ינאי - צלמת הריון.

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X