תפריט יצירת קשר טלפון

טיפים להיראות יותר פוטוגנים בתמונות

לפעמים כשאנחנו מסתכלים על עצמנו בתמונות אנחנו חושבים לעצמנו 'איך דוגמנים מצליחים להיראות מעולה בכל תמונה ותמונה?'. אז מלבד גנים טובים, איפור ופוטושופ, הם גם יודעים מה הצדדים הטובים שלהם ואיך להצטלם יותר טוב, הנה כמה טריקים שיעזרו לכם להיראות יותר פוטוגנים ובאופן כללי – להיראות יותר טוב בתמונות שמצולמות מדי יום.

איך להיראות יותר פוטוגני

הטיפים הבאים מתאימים ל-2 המינים.

  1. אם אתם נוטים למצמץ בצילומים או שהעיניים שלכם נראות כאילו הן הולכות להיסגר בהרבה תמונות, נסו לעצום את העיניים לפני שהצטלם אומר שהוא מצלם, ואז לפני שהוא לוחץ על הצילום לפתוח את העיניים לאט.
  2. בשביל להימנע מסנטר כפול הבליטו את הראש שלכם קדימה. התאמנו במראה כדי למצוא את הפוזה שבה הסנטר שלכם נראה… פחות כפול.
  3. הסתכלו על התמונות שאתם ממש אוהבים שלכם ונסו להבין מה המשותף בהן או מה בדיוק אהבתם בכל אחת מהתמונות. מכל תמונה שאתם אוהבים יש מה ללמוד.
  4. טריק שימושי – לחצו עם הלשון על השיניים העליונות כדי שהחיוך שלכם ייראה יותר טבעי והפנים ייראו יותר משוחררות. כשאתם מפעילים לחץ עם הלשון החלק העליון של הפרצוף שלכם מרפה.
  5. מבט ישר לתוך המצלמה בדרך כלל לא מחמיא, מספיק שמטים את הראש זווית של כמה מעלות הצידה וכבר יש הבדל.
  6. כשאתם מצטלמים עם רקע בהיר מאחורה, אתם גם תיראו יותר בהירים וברורים בתמונה. רקע בהיר גם עוזר לתמונה למצוא את איזון הצבעים הטוב ביותר.
  7. תמונה מזווית למעלה עדיפה מתמונה מזויות למטה. אם אתם גבוהים מהצלם או הצלמת, עדיף שתשבו.
  8. אם אתם עומדים בדיוק מתחת למנורה, עלולות להיווצר צלליות מוזרות על הפרצוף שלכם (כן, כמו אלו שעושים עם הפנס מתחת לשמיכה). כדי להימנע מזה לכו כמה צעדים אחורה כדי שהאור יהיה לפניכם.
  9. החזיקו במשהו במהלך הצילום – רצוי לא טלפון או בירה.
  10. במקום להגיד "צ'יז" עדיף לחשוב על משהו מצחיק או להתבדח עם הצלם.

איך להיראות יותר פוטוגנית

הטיפ הבא לנשים בעיקר – שימי לב שהאיפור שלך אחיד בכל הפנים ואזור הצוואר. כשמשתמשים במצלמות פלאש ההבדלים נראים הרבה יותר בולטים לעין.

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X