תפריט יצירת קשר טלפון

להגיע מוכנה לצילום הריון

כמו בכל דבר בחיים אנחנו אוהבות לבוא מוכנות. אף אחת לא תרצה להגיע לצילום הריון ולהתחרט שהיא לא הכינה את עצמה מספיק או לחשוב מה יכולתי לעשות יותר טוב לפני שבאתי לפה, ולכן קחי לך את הרגעים האלו כדי לקרוא את המאמר שיסביר איך להתכונן לצילומי הריון ולחשוב אחר כך מה עוד אפשר להביא, גם דברים שלא כתובים במאמר.

אז קודם כל, ידוע שלקראת צילומים צריך להתלבש יפה, הרי את רוצה להיראות במיטבך, אבל קחי בחשבון שבדרך כלל בסטודיו צילום הריון יש לא מעט בגדים שאפשר להשתמש בהם, כל מיני שמלות יפות ואביזרים שאפשר להשתמש בהם כדי להשקיע קצת יותר באקססוריז אבל באופן כללי נשים רבות אוהבות להביא את הבגדים שלהן כי זה משקף יותר את מי שהן, מתאים יותר לטעם האישי שלהן וגם ככה התמונות יצאו יותר מקוריות ויחודיות ביחס לתמונות של נשים אחרות שהצטלמו עם אותם בגדים בדיוק בסטודיו. בעיקרון, חשוב מאוד לא ללבוש בגדים לוחצים מדי כדי שאם תרצי לחשוף איזה שהוא חלק בגוף בצילומים, לא יהיו סימנים של הבגד על הבטן או אזור אחר בגוף.

מבחינת איפור את יכולה להגיע עם האיפור הקבוע והבסיסי שלך. יהיו צלמות שימליצו לשים יותר מייק-אפ, פודרה וסומק מהרגיל מהסיבה שהפלאשים יכול טיפה להעלים את זה בזמן הצילומים, אך בכל אופן מומלץ להתייעץ עם צלמת ההריון. לגבי תסרוקת, גם פה תבואי עם תסרוקת לטעמך, אך קחי בחשבון שגם באיפור וגם בתסרוקת, זה לא מן הנמנע שתוכלי לשנות באמצע כדי לגוון וכדי להתאים את עצמם לצילומים קצת שונים מהקודמים. את יכולה לעשות זאת בעצמך או להיעזר בצלמת ההריון. בנוסף לכך, כמו בטיולים לטבע, אם הצילומים שלך נערכים בטבע אז אולי כדאי שתגיעי מוכנה בהתאם למזג האוויר, זאת אומרת שאם מדובר ביום חם, תביאי איתך שתייה, ואם מדובר ביום קר עם סיכוי לגשם, תכיני את המטריה, אם כי מראש מומלץ לקבוע צילומי הריון בתאריך שבו הסבירות למזג אוויר נעים תהיה גבוה וכמעט בטוחה.

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X