תפריט יצירת קשר טלפון

לוקיישנים לצילומי הריון

רוצה לצלם צילומי הריון בחוץ? בטבע? סביר להניח שיש אלפי רעיונות שונים שאפשר ללכת עליהם אבל קשה לבחור ולהצביע על הטובים ביותר. אבל אולי הרעיונות הבאים ייתנו לך קצת יותר כיוון לבחירת הלוקיישן בו תצטלמי.

צילומי הריון בטבע – רעיונות

בחוף הים – אחד המקומות האהובים לצילומי הריון זה חוף הים או כל מקום אחר בו יש מים (מעיינות למשל). הים הוא מקום רומנטי לצילום הריון בו משתתף הבעל ואם מצטלמים לבד השילוב של הים עם העדינות של ההריון ואפילו בשקיעה יפה יכול להניב תמונות מדהימות ומוצלחות במיוחד.

בפארק – הצבע הירוק הוא צבע מאוד בולט בצילומים בטבע, אבל ככל שהדשא יותר ירוק כך התמונה נראית יותר חיה. צילום הריון בפארק יכול להיות רעיון נפלא אם לא רוצים לנסוע רחוק אבל רוצים לראות הרבה דשא וטבע. יש מקומות רבים שבהם אפשר להצטלם בהם והם משלבים בין הטבע לבין מקומות בילוי שקטים ונאים.

בשדה – מי שתסתכל ברחבי האינטרנט בצילומי הריון תמצא בודאי המון תמונות של נשים עומדות בשדה פתוח עם עשבים או פרחים. זה שהרבה נשים מצטלמות כך זה לא מראה על חוסר מקוריות, אלא על העובדה שזה פופולרי – כי זה טוב. צילומי הריון בשדות מתאימים לאנשים שמתחברים לטבע והפשטות והמינימליות שבשדות עם כמות מועטה של פרטים יכולה להדגיש אותך ואת החיבור שלך לטבע עוד יותר.​

במקומות מרוחקים – יש מקומות בטבע שלא בהכרח זוכים להיכנס לקטגוריה מסוימת כי הם מכילים קצת מכל דבר. המקומות האלו יכולים להיות מאוד רחוקים מהעיר, מקום בו יש עשבים, עצים, סלעים ואולי אפילו שביל יפה ופשוט שעובר באמצע. מקומות כאלו קיימים בטבע ממש כפי שמדמיינים אותם באגדות, צריך פשוט למצוא אותם.

בגינה – לרבים מאיתנו יש גינות שאנחנו גאים בהן ובצורה שבה עיצבנו אותן. מחוץ לסטודיו של גבית ינאי יש גינה יפה עם מגוון אביזרים ורעיונות שיכולים להצטלם טוב. עם עבודת צילום טובה וראש מקורי אפשר לגרום לצילומים בגינה להיראות לא פחות טובים מצילומים בטבע.

במקום ייחודי – יש את המקומות האלו שקשה להצביע עליהם ולהגיע מה הם בדיוק. הם יכולים להיות מקומות עתיקים, מקומות עם עיצוב יוצא דופן ומקומות שפשוט נותנים הרגשה אחרת כשנמצאים בהם. כשצלמת מביאה את היצירתיות שלה למקומות האלו היא יכולה להפוך תמונות צילום הריון לסיפור שלם.

רוצים לבוא אלי לצילומי הריון? או לתאם צילומים במקום לבחירתכם? צרו קשר! 

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X