תפריט יצירת קשר טלפון

למה לבחור בצילום מקצועי בסטודיו?

פורים זהו זמן מעולה לצילומים. צילומי משפחה וצילומי ילדים הופכים לפופולריים מאוד בתקופות החגים ובתקופת פורים יש מגוון רחב יותר של סיבות לבצע צילומים בסטודיו מקצועי. אבל למה מלכתחילה ללכת לצילומים מקצועיים בסטודיו במקום להסתפק בצילומים בבית?

  1. מצלמה של סמארטפון לא הופכת את הצילומים שלכם לטובים יותר. זה שיש לכם מצלמה עם X פיקסלים או שהמצלמה מצלמת ממש מהר ואפילו מאפשרת לכם להוסיף אפקטים באמצעות אפליקציות, זה לא אומר שהתמונות יצאו טובות כפי שהן יכולות להיות. החלק שחסר זה הניסיון הרב והמקצועיות שיש לצלמת או צלם מקצועיים.

  2. עם זאת, כשמדברים על ציוד מקצועי שכן יכול לעזור זה הציוד הנלווה. שליטה על התאורה אין לכם כל כך מלבד משחקים קטנים של מיקום ושימוש בוילונות וחלונות, אך בסטודיו מקצועי יש ציוד מעולה שיאפשר לכם להשיג את הטוב ביותר. הבדלים והשפעה של התאורה על הצילומים שלכם לפעמים כמעט ולא נראים אך כשעושים השוואה של ההבדל ניתן לרראות בבירור את היתרון של הציוד המקצועי שיש בסטודיו.

  3. ניהול צילומים משותפים זוהי משימה לא פשוטה. ניסיתם פעם לארגן את כל המשפחה לצילום מקצועי? או שכולם מרגישים לא בנוח, או שחלק מהאנשים ממצמצים או שיוצאת תמונה בנאלית של אנשים מחייכים אומרים צ'יז. צילום מקצועי של משפחה נעשה תוך הקפדה על הפרטים הקטנים ובעזרת הניסיון הרב של הצלמת או הצלם ניתן להפיק מהתמונות יותר.

  4. צלמים מקצועיים מעבירים ליטוש סופי לתמונות שהם מוציאים. לתמונות שאנחנו מצלמים בסלולרי לעתים אין ערך רב כי אנחנו מצלמים הרבה תמונות וחלקן לא יוצאות כלל טובות. אך צלם מקצועי משפר את הצילומים עד כמה שאפשר כדי שהם ייראו משהו ברמה אחרת לגמרי.

את היתרונות הנוספים של צלמת מקצועית או צלם מקצועי אתם יכולים לראות בעצמכם בסטודיו.

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X