תפריט יצירת קשר טלפון

מה להביא לצילומי הריון?

אין ספק שאת רוצה להתכונן כמה שיותר לקראת צילומי ההריון הקרבים ולכן בטח תרצי לדעת מה צריך להביא לצילומי הריון. התשובה לכך יכולה להפתיע אותך – כלום. לא צריך להביא כלום לצילומי הריון מהסיבה הפשוטה שיש אבזור רב בסטודיו ויהיה לך את כל צרכך בהישג יד. עם זאת, במידה ואת כן רוצה להביא כמה דברים איתך, הנה כמה רעיונות.

אביזרים ותכשיטים אישיים

סביר להניח שיש לך כל מיני אביזרים ותכשיטים אישיים שמאוד סנטימנטליים עבורך ואת תרצי לראות אותם בכמה מהתמונות. שרשראות, צמידים, כובעים, צעיפים או כל דבר אחד שמתאים לך יכול להיות רעיון נחמד להביא לצילום הריון. אמנם בסטודיו יש הרבה איבזור, אבל סביר להניח שאין לו ערך עבורך כמו האיבזור מהבית.

ביגוד מיוחד

יש נשים שאומרות 'אני חייבת להצטלם עם השמלה הזאת' או 'יש לי חולצה מצחיקה שקניתי לפורים וחשבתי שתמונה אחת איתה לא תזיק'. זה בהחלט לא מזיק. צילומי ההריון לא צריכים להיות זהים מתמונה תמונה ולכן כל מיני רעיונות מגוונים ותלבושות שונות בכל תמונה הן אפשרויות שאפשר ליישם.

איפור

יהיה טוב ונחמד להתאפר בבית לפני שמגיעים אבל לא צריך להרגיש שאת מחויבת אליו. הביאי איתך תיק איפור כך שבמידה ותרצי לתקן ולשנות או אולי להתאים את האודם לתמונה מסוימת, תהיה בידך האפשרות.

אוכל ושתיה

לאכול בזמן הצילומים זה לא הרעיון הכי טוב ואפילו לאכול לפני הצילומים זה לא כל כך נפלא. את רוצה להצטלם בנוח ולפעמים בטן מלאה באוכל עלולה להקשות על זה. עם זאת, כדאי לשתות, במיוחד אם מצטלמים בטבע או כשחם. גם חטיפים קטנים לפני ובזמן הצילומים זה אפשרי.

אל תלבשי צמוד לפני הצילומים

חזיה או בגדים צמודים אחרים יכולים להשאיר על גופך סימנים של 'לחץ' על העור. הסימנים האלו בהחלט נראים על עדשת המצלמה ולכן כדאי להימנע מכך. את אותם סימנים אפשר כמובן להסתיר באמצעות ליטוש בתוכנות גרפיקה ממוחשבת, אבל עדיף להימנע מלכתחילה.

הביאי את המשפחה איתך

כן, אין כמו לשתף את אלו שאת אוהבת בחוויות המיוחדות שלך בחיים. הבעל או הילדים ואפילו חיות המחמד יותר ממוזמנים להשתתף בצילומי ההריון שלך. אפשר להסתכל על זה כעל צילומי משפחה לכל דבר. דווקא כשיש משתתפים נוספים בתמונות צילומי ההריון, ניתן לחשוב על רעיונות מקוריים ויצירתיים לתמונות חדשות ומדליקות.

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X