תפריט יצירת קשר טלפון

צילום הריון בים

כמו שכבר בטח הבנתם, אין סוף לרעיונות הניתנים ליישום בנוגע לצילום הריון. צילום הריון בטבע או בסטודיו זה לא כל כך משנה כל עוד מצאתם רעיון שאתם אוהבים לעשות ואתם הולכים איתו עד הסוף. אם יש משהו שנשים רבות חושבות שהוא ממש יפה אך לא הרבה מהן מרימות את הכפפה ומוציאות אותו לפועל זה צילום הריון בים. צילום הריון בים זה יכול להיות דבר מדהים, בכלל לים יש נוף נהדר שעושה חשק חזק להצטלם גם בלי שום קשר להריון ובטח שבתקופת ההריון הנפלאה הצילום בים הופך למרשים ומדהים יותר.

צילום הריון בים יכול להניב תוצאות יפות אך לפעמים זה נראה כמו טרחה לנסוע עד לים בשביל כמה תמונות. ניתן להצטלם בים בשעות הבוקר המוקדמות כשהשמש לא בשיאה וניתן להצטלם גם בשעות הערב אל מול השקיעה אך שימו לב שככל שהזמן עובר כך נהיה יותר חשוך ויש לך חלון הזדמנויות קצר לתמונה מושלמת. מהג ם שבים יש הרבה חול ולכלוך ולכן צריך להיות מאוד זהירים כדי שתוכלו לנצל את המיטב מהתמונות גם בעמידה וגם בישיבה על החול.

לא הרבה צלמות הריון מבצעות צילומי הריון בים. יש כאלו שמסתפקות בצילומים בתוך הסטודיו הממוזג ויש כאלו שמעדיפות לבצע את הצילומים במקומות יותר קרובים בטבע או אולי בגינה המיוחדת שלהן. כדאי לתאם עם צלמת ההריון איפה את רוצה להצטלם ולחשוב ביחד על רעיונות ולוקיישנים לצילומים כדי שתוכלי לצאת מרוצה לגמרי מהצילומים ומהחוויה של צילום ההריון.

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X