תפריט יצירת קשר טלפון

צילום הריון עם המשפחה

אם יש משהו שכל אחת אוהבת לעשות זה לבלות זמן בחברת המשפחה והאנשים שהיא אוהבת. בתקופת ההריון, הרבה מהאטרקציות ומקומות הבילוי מצטמצמים ולא ניתן ללכת ליותר מדי מקומות בילוי. החשק למסעדות הוא לא בהכרח כמו לפני תקופת ההריון וללכת למקומות אחרים שמצריכים ממך לזוז יותר מדי זה כבר לא בא בחשבון בשלבים המאוחרים יותר של ההריון וצריך למצוא משהו חשד ומלהיב לעשות כדי להמשיך לשמור על מצב רוח נחמד וכדי לקבל כוחות להמשך תקופת ההריון. הדבר המלהיב הזה בהחלט יכול להיות צילום הריון בסטודיו מקצועי.

צילום הריון לא חייב משהו שאת תעשי לבד. למרות שנראה שמדובר בזמן איכות של האישה ההרה בלבד עם צלמת מקצועית שתוציא ממך את התמונות היפות ביותר ותגשים לך חלום לבוק תמונות מקצועי, אפשר לשתף את החוויה המיוחדת הזאת עם האנשים שאת אוהבת ובעיקרם - הבעל והילדים. אז נכון שהבעל לא תמיד יסכים לבוא ולהצטלם יחד איתך בצילומי הריון כי זה לא משהו שכל הגברים מסכימים לעשות, אבל אפשר לשכנע וגם הילדים אם יש יכולים להצטרף ולצלם ביחד תמונות נחמדות למדיי שיישמרו למשך שנים רבות. את התמונות תוכלו לתלות על הקירות בבית, לשים כמובן באלבום תמונות, לשמור במחשב ולפרסם בפייסבוק ויש כל כך הרבה סוגים של תמונות כך שהן מתאימות לכל אחת מהאופציות שנתנו.


אולי דווקא יעניין אתכם צילום ילדים ומשפחה >> 


בסופו של דבר, צילום הריון זו חוויה מדהימה שלחלוק אותה עם האנשים שאנחנו אוהבים זה רק יתרון ולא כדאי להסס לעשות את זה. עוד 15 או 20 שנה תוכלו להסתכל ביחד על הצילומים ולהתענג על הזיכרונות הנעימים מהתקופה המיוחדת של ההריון.

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X