תפריט יצירת קשר טלפון

צילום הריון עם חיות מחמד

כבר כתבנו על כך שצילום הריון הכי כיף לעשות עם אלו שאנחנו אוהבים. אנשים הולכים לצילומי הריון עם המשפחה המצומצמת אבל לפעמים יש כאלו שנמצאים איתנו בחיים ומלווים אותנו בכל שלב והם לא בהכרח זוכים להשתתף בצילומים המשפחתיים - בעלי החיים שלנו. חיות המחמד שלנו כבר מזמן הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהמשפחה ולכן טבעי שנרצה לצרף אותם לצילומי ההריון.

לא רק שנוצרת חוויה מיוחדת עבורנו ונזכה לבלות זמן איכות עם חיות המחמד מלבד הדברים השגרתיים שאנחנו עושים ביחד, אלא שמדובר במשהו יוצא דופן - צילומי הריון עם חיות מחמד (או: צילום הריון עם בעלי חיים) זה משהו מאוד מיוחד ובעלי החיים שלכם יכולים ליצור משהו מיוחד מאוד בצילומים. לא משנה איזה בעל חיים יש לכם, אם מדובר בחתול או בכלב ואפילו בתוכי או זיקית (כן, יש כאלו), הם מוסיפים הרבה צבע ועניין לצילומי ההריון. אפשר לראות באינטרנט שלל צילומים של צילומי הריון ששולבו עם חיות מחמד וזה יצא נהדר ולא רק שהחוויה עצמה כיפית אלא הצילומים יוצאים נהדרים וכיף לתלות אותם בבית או לשתף בפייסבוק.

צולם על ידי גבית ינאי - צלמת הריון.

אם את רוצה לצאת לצילומי הריון ולהביא איתך את חיית המחמד שלך, צרי קשר עם צלמת הריון שתסכים לעשות זאת (כי לא בהכרח כל אחת תסכים) ותוכלו להצטלם בטבע, בסטודיו או בכל מקום שתרצו. עכשיו רק נותר לקוות שחיות המחמד יסכימו.

ניתן לצפות בגלריה של צילום בעלי חיים גם ללא צילום הריון.

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X