תפריט יצירת קשר טלפון

צילום - חוויה של פעם בחיים!

צילום היה בעבר מושג מפתיע, חדשני וחגיגי. כיום, עם התפתחותו של העולם הדיגיטלי, צילום הוא פעולה נפוצה, שכל אחד יכול לבצע בתוך שניות ספורות, במצלמה ביתית או באמצעות הטלפון הסלולארי. התמונות הביתיות כיום טובות ואיכותיות יותר מאי פעם, ולכאורה, אין צורך בצילום מקצועי על מנת להפיק תמונות איכותיות. אולם למעשה, אין הדבר כך. רבים מאתנו יוצאים לקבל שירות מצלמים מקצועיים, במטרה להנציח רגעים מיוחדים בחיים, זמנים משפחתיים וכדומה. הסיבה היא, שלמרות הזמינות הגבוהה של תמונות ביתיות, אין תחליף לצילום מקצועי על ידי צלם שיודע לקמפז את התמונה, להתחשב בתנאי תאורה וליצור תמונה שמספרת סיפור, ולא סתם תיעוד.

סוגי צילום

כיום, אנשים מגיעים לקבל שירות של צילום מקצועי בעיקר בזמנים מיוחדים, או לצילום בסגנון ייחודי. הנה מספר דוגמאות לצילומים נפוצים:

צילום הריון – המושג של צלמת הריון כבר נעשה נפוץ מאד בכל מקום בארץ ובעולם. נשים רבות רוצות ליצור לעצמן מזכרת מן התקופה המיוחדת הזו של ההיריון, שעל כל קשייה, היא גם תקופה מיוחדת ומרגשת במיוחד. צילומי הריון יכולים להיעשות תוך חשיפה של הבטן ההריונית או אף בלעדיה, בהתאם לרצונותיה של האישה, כאשר העיקר הוא להראות בתמונות את ההיריון ולהעביר את מתיקותם של הרגעים הקסומים של הציפיה ללידה. אין כמו החוויה של קבלת אלבום הריון מרהיב, מלא בתמונות סטודיו ו/או תמונות חוץ יפהפיות.

צילום ילדים – צילום ילדים הוא תמיד חוויה מורכבת, כפי שכל הורה יכול להעיד. ילדים הם תזזיתיים, רצים, ואינם תמיד עומדים במקום אחד כדי שניתן יהיה לצלם אותם בנחת. צילום ילדים הוא מומחיות בפני עצמה, וצלמים רבים משקיעים בכך רבות, ויוצרים אלבומים מרהיבים עם צילומים של ילדים בכל הגילאים, מגיל לידה ומעלה.

צילום משפחה – ואם הזכרנו צילומי ילדים, איך אפשר בלי להזכיר את הצילומים המשפחתיים. כאשר צלם מקצועי מצלם משפחה, אף אחד מבני המשפחה לא נותר בחוץ "כדי שיהיה מי שיצלם", והתמונות המשפחתיות היפהפיות 

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X