תפריט יצירת קשר טלפון

צילום מקצועי לעומת תחביב

כולנו מצלמים כמעט כל דבר בחיינו בזכות המצלמה בנייד, אולם כאשר מדובר באירועים המשמעותיים לנו ביותר, כגון צילום אירועים, צילום משפחה, צילום ילדים ואפילו צילום הריון, אנו נעזרים בצלמים מקצועיים.

סוגי צלמים

צלם אירועים הוא צלם בתנועה. עליו לקבוע עם בעלי האירוע את המוקדים החשובים לתיעוד במהלך האירוע ותוך כדי האירוע עליו לזהות את המוקדים הנ"ל. בחתונה למשל, חשוב לתפוס את הרגע של ענידת הטבעת לכלה ושבירת הכוס, עליו לזהות את חברי המשפחה הקרובה ובנוסף להיות ערני להתפתחויות לא צפויות.

צלם משפחה צריך לגלות את הייחודיות של המשפחה אותה הוא מצלם ולהביא אותה לידי ביטוי בתמונות. עליו ליצור את האווירה הנכונה בעת הצילום אם באמצעות אביזרים המייחדים את המשפחה כגון ציוד לטיולים למשפחה שאוהבת טיולים ואם באמצעים יצירתיים אחרים כגון שילוב צבעים ורקעים. צילום משפחה הוא הסיפור המשפחתי באמצעות תמונות.

צלם ילדים, צילום ילדים טוב, הוא קודם כל צילום של צלם בעל גישה טובה לילדים. על הצלםלהיות סבלני ולדעת לאתגר את הילדים בכמות הנדרשת על-מנת לפתח בהם את הסקרנות והעניין, עליו לברר בשיחה מקדימה עם ההורים וגם תוך-כדי צילום, מה הילדים אוהבים לעשות ומה גורם להם לחייך ולשתף פעולה.

צלמת הריון – צילומי הריון נחשבים לאינטימיים, לכן צלמת הריון צריכה להיות אישה רגישה המצליחה ליצור קשר מיוחד ואמיתי עם האישה אותה היא מצלמת. כדי ליצור אלבום הריון טוב, צלמת ההריון צריכה לזהות ולבטא את תחושותיה של המצולמת בכל שלבי ההריון המתועדים, כגון תחושות שמחה, עייפות, ציפייה, ולעיתים אפילו חשש, ועוד.

צילום יכול להיות תחביב, אבל הוא בעיקר אמנות נלמדת. צלם טוב, הוא צלם שמצליח לבטא בצורה הטובה ביותר את המסר שמאחורי התמונה, המסר שהמצולמים רוצים להעביר, לתעד ולזכור במשך כל חייהם באמצעות האלבום המשפחתי שלהם. אין פלא אם כך, שרבים פונים לצלמים מקצועיים על-מנת לתעד את האירועים החשובים ביותר בחייהם.

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X