תפריט יצירת קשר טלפון

צילומי הריון בטבע

יש אנשים של טבע ויש אנשים שמעדיפים את הסביבה הביתית או המודרניות של הסטודיו, אבל בצילומי הריון תמיד כדאי לגוון ולנסות דברים חדשים, זאת אומרת שאם זה לא צילום ההריון הראשון שלך אולי תרצי לנסות צילום הריון בטבע. צילומי הריון בטבע יכולים לצאת מאוד מדהימים במזג האוויר הנכון, השיער המתנופף ברוח והיופי של העצים, הפרחים, השמיים והעננים שיוצרים תמונות מדהימות ומקצועיות שבאמת מראות כאילו יצאת מהבית והשקעת מזמנך על מנת ליצור יצירה מיוחדת שתישמר למשך שנים רבות.

מעוניינת בצילום הריון בטבע? צפי בגלרייה שלי! 

עם זאת, לפעמים יש ביציאה אל צילום הריון בטבע ישנן קצת 'סכנות' בתאריכים שבהם אתם בוחרים להצטלם, ואני אסביר. צילומי הריון בטבע בימים הקרים של החורף יכולים להיות מאוד בעיתיים מהסיבה הפשוטה שפתאום גשם יכול להופיע במהלך הצילומים ולהרוס הכל. כשאנשים קובעים תאריך לצילום הריון הם בוחרים את התאריך הנוח ביותר שנראה להם על פי מזג האוויר אך לא תמיד יש דיוקים במזג האוויר ולכן אתם לא רוצים להיות באמצע שדה פתוח בזמן שיורד גשם או בקור המקפיא שעלול לגרום לכם להצטנן או חמור מכך. גם בקיץ זה לא פשוט כל כך, צילום הריון תחת השמש הקופחת זה לא נוח ולא נעים, אף אחד לא רוצה לראות אותך מזיעה בצילומים וגם בכל אופן הצילומים לא יהיו מספיק נינוחים. שלא נדבר על זה שיש סכנת התייבשות ולכן חשוב לשתות הרבה מים כשמצטלמים בחוץ, במיוחד בקיץ.

בנושא של צילומי הריון בטבע, מלבד החסרון של בחירת היום הלא מתאים, חיסרון נוסף הוא חוסר השליטה בתאורה. כשמצטלמים בטבע התאורה שלנו היא בדרך כלל רק השמש הטבעית, אולילצלמת ההריון יהיה את הציוד המתאים לאזן טיפה את התאורה באמצעות הכלים המתאימים או באמצעות מיקום נכון של המצולמת אך בסופו של דבר, לא תהיה שליטה מוחלטת על התאורה כמו שמצטלמים בסטודיו לצילום הריון.

למרות שמה שתיארנו כאן זה חסרונות, אין ספק שכל השאר זה יתרונות. נסו והיווכחו.

המשך המאמר:

אחד מהלבטים הגדולים ביותר שיש לפני צילום הריון הוא היכן לבצע את יום הצילומים. יש כאלו שיעדיפו את יום הצילומים בתוך סטודיו ממוזג ונעים עם אפשרות לצאת להפסקה קצרה עם משהו לנשנש. אך יש את אלו שמאוהבות בטבע ומבחינתן כל עוד יש הזדמנות לצאת לצילומים בחוץ – שווה לנצל אותה. צילום הריון בטבע זה דבר קסום ומבורך, אך חשוב לענות על כמה שאלות לפני שמחליטים לעשות זאת.

צילום הריון בטבע – יתרונות

אין ספק שלא צריך להסביר את היתרונות בצילום הריון בטבע, במיוחד עבור אלו שחיות ונושמות אותו כל יום. אך אדבר על כך בכל מקרה. כשיוצאים לבצע צילומי הריון בטבע יש הרגשה משחררת יותר. לפעמים אווירה בסטודיו מקצועי נותן הרגשה של רשמיות והסיטואציה קצת מלחיצה, הטבע משחרר יותר ומאפשר לך להרגיש חופשיה בזמן הצילום. כך לא רק הצילומים יותר יפים אלא גם את תהי שלמה יותר עם התמונות שיוצאות.

בנוסף לכך, לא משנה איזה רקע תוסיפי בתוך הסטודיו, אין דבר טוב יותר מהמקור עצמו. אם את רוצה להצטלם באיזה יער בצפון – כנראה שאת יודעת שזה מתאים לך. גם צילום בחוף הים או בפארק הקרוב לבית הם רעיונות יפים ויכולים להשביע את רצונך. זה לא שבטבע יש הגבלות מסוימות, כל דבר שאפשר לעשות בתוך סטודיו אפשר לעשות גם בטבע, אבל כאן מגיע סעיף החסרונות.

צילום הריון בטבע – חסרונות

כמעט לכל דבר טוב יש חסרונות, אך בצילום הריון בטבע יש חסרון בולט וברור – מזג האוויר. אלא אם כן יש לך כוחות קסם לשליטה במזג האוויר או שצילום ההריון שלך נופל בדיוק בתקופה הנפלאה של האביב, יום הצילומים שלך יכול להיות סיכון לא קטן. ביום חורף יום הצילומים יכול להיות קר מאוד ואפילו גשמים חזקים יהרסו לך את ההזדמנות לטובה טובה ויבשה. ביום קיץ עלול להיות חם מדי ולא רק שיהיה לך פחות נוח להצטלם אלא שגם חוסר הנוחות שלך ייראה היטב בצילומים.

חיסרון נוסף וחשוב גם כן הוא חוסר השליטה שלך בתאורה. יש לנו את השמש, זה ברור, אך בצילומים בחוץ יש לצלמת המקצועית שליטה מוגבלת בתאורה. באמצעות ציוד מתקדם היא יכולה לעשות מה שאפשר, אך אין לה שליטה מוחלטת כמו שיש לה בתוך הסטודיו המקצועי עם הציוד היוקרתי והחשוב שעושה דברים שעין פשוטה לא רואה.

זאת ועוד, צילומי הריון בטבע, בחוץ כרוך בנסיעות, טרחה והכנות מוקדמות לכל תרחיש ורעיון אפשרי. בעוד שבסטודיו הכל מוכן ונמצא בהישג יד, בחוץ זה דורש יותר עבודה.

כמובן שאין שום אינטרס להניא אותך מלהצטלם בטבע, אך תמיד כדאי להיות מוכנים ומלאי ידע בעניין. לכן נעבור כבר לטיפים לצילום הריון בטבע.

טיפים לצילום הריון בטבע

  • הכיני מראש כמה סטים של בגדים שאת רוצה ללבוש בזמן הצילומים.
  • קחי איתך אוכל ושתיה, זה עלול לקחת זמן.
  • היי מוכנה עם רעיונות לצילום.
  • קבעי תאריך ליום שבו הסבירות גבוהה שיהיה מזג אוויר נעים.
chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X