תפריט יצירת קשר טלפון

צילומי הריון בסוכות

לפעמים זה טוב לצאת לצילומי הריון בזמן שכולם בחופש, כך אפשר להביא איתך לצילומי הריון את הילדים שנמצאים בחופש וגם הבעל יכול להצטרף ולקחת חופש מהעבודה כדי לבלות זמן איכות עם האישה והילדים. עם זאת, חשוב לוודא שאתם הולכים לצילומי ההריון בתזמון המתאים ביותר מבחינת ההריון. זה אומר שצילומי הריון בסוכות או בכל זמן אחר צריכים להיעשות כשהאישה ההרה נמצאת בין השבוע ה-30 לשבוע ה-34 כך שהבטן עגלגלה ויפה אך לא גדולה מדי והתחושה של אי הנוחות עוד לא בשיאה.

סוכות זה זמן טוב לבצע בו צילום הריון, לא רק בגלל החופש אלא בגלל הזמן בשנה. מדובר על זמן בשנה שבו לא חם כמו שהיה בחודשים האחרונים אך עדיין לא קר בכלל. מזג האוויר מאוד טוב ואפשר לנצל אותו לצילומי הריון בטבע בנוסף לצילומי ההריון בסטודיו. אפשר להצטלם גם בסוכה כדי לתת לכמה מהצילומים אווירה חגיגית יותר.

באופן כללי, צילום הריון זו פעילות מאוד מומלצת לבד או עם המשפחה. צילומי ההריון הם חוויה מדהימה ושוברת שגרה ואף משאירה לכם זיכרונות רבים למשך שנים רבות. בצילומי ההריון תקבלו תמונות שתוכלו לשמור באלבום התמונות, לשתף ברשתות החברתיות ואף לתלות על הקירות בבית כדי שתוכלו להסתכל כל הזמן על התמונות המיוחדות ולהיזכר ברגעים היפים של ההריון. תנצלו את חג סוכות כדי לבצע צילום הריון ולא תתחרטו על כך.

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X