תפריט יצירת קשר טלפון

צילומי ניו בורן

הפעם נחרוג קצת מנושאי צילומי ההריון שעליהם אנחנו בדרך כלל מדברים ונכתוב לכם על צילומי ניו בורן. בתקופת ההריון אפשר לצאת לצילומי הריון מהנים ומיוחדים אבל גם לאחר הלידה, אם פספסתם את צילומי ההריון או אם עשיתם אבל אתם בכל זאת רוצים לחדש ולנסות משהו מיוחד עם התינוק החדש - אפשר לגשת לצלמת ההריון ולהצטלם לכמה תמונות יפות של ניו-בורן. תחום הניו-בורן הוא תחום צילום מאוד עדין שבו מנציחים את הימים הראשונים שלאחר הלידה בתמונות.

בדרך כלל צילומי הניו בורן נעשים בימים הראשונים או לפחות בשבועות הראשונים לאחר הלידה והעדינות והסבלנות משחקת תפקיד חשוב בצילומים. כמה תמונות יפות של תינוק עירום שוכב בתנוחה עוברית כשגודלו הזעיר נראה כל כך חמוד בימים אלו וזה מצטלם היטב בין אם הוא שוכב על שמיכה רכה ונעימה או בזרועותיה של אמו.

למרות שהתינוק הופך להיות כוכב במשך התקופה הזו, אפשר לשלב איתו אנשים נוספים כמו ההורים שלו כמובן לצילומים. הצילומים לא חייבים להיות של התינוק לבד אלא גם של אבא ואמא כך שצילומי ניו בורן בקלות הופכים לציולמי משפחה. אם יש אחים גם הם יכולים להשתתף כדי שתוכלו לממש כמה שיותר רעיונות יפים ושהמשפחה תוכל לשקף את האהבה שלה בתמונות המרהיבות.

בגלל שאנחנו יודעים שזה לא פשוט לצלם תינוק קטן שרק נולד, אנחנו יודעים שזה גם לוקח זמן. צילומי הניו בורן אורכים כמה שעות והם מצריכים סבלנות מצדכם וגם מצד הצלמת ולכן חשוב לבחור צלמת שאתם סומכים עליה ומתחברים אליה ולצילומים שלה.

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X