תפריט יצירת קשר טלפון

צלמת הריון מקצועית

מדוע יש בכלל רצון להכין סט של צילומים להיריון?

משום, שהיריון, זוהי תקופה בה האישה עוברת חוויות. האישה משקיעה בבחירת בגדי הריון מתאימים, ועוברת תהליך מסויים. גם הזוגיות בהריון, עוברת תהליך מסויים, וגם ילדי המשפחה.  לכן, יש נשים שירצו לשמר תקופה זו כמזכרת. סט התמונות, ישקף את מעגל החיים של האישה באותה תקופה: בגדי ההריון, צילומי הריון זוגיים, צילומים עם הילדים, ועוד. כאשר המשפחה תרצה להיזכר איך היה לפני שהילד נולד, תמיד יוכלו לפתוח את בוק הצילומים להריון.

איך על האישה להצטלם?

בחירה זו, היא מאוד אישית. כל אישה תבחר בגד אחר. יש לציין, שכאשר המצולמת היא דתית, תהיה הקפדה מלאה על כללי הצניעות מצד האישה, והתמונות יהיו סולידות ודיסקרטיות, כאשר לאישה תמיד יהיה תפאורה מסביב, כדי להבליע בצורה מסויימת את ההריון.

כדאי בכל סדרה, לשים בגד אחר. בכל סדרה, רוצים להבליט משהו אחר, ולכן צריך סגנון בגד מתאים למה שרוצים להבליט.

צילומים על רקע נוף:

אלו סט צילומי הריון, שיכולים להיות יפים במיוחד. מומלץ לבחור בפינת טבע עם עלים ודשא. תפאורת רקע זו, מתאימה במיוחד לאישה הדתית, הרוצה לשמור על הצניעות. אך תפאורה זו, מתאימה לכל אישה הרוצה להצטלם עם שמלת הריון לבנה, או יפה במיוחד.

צילומים בבית:

כאשר מצטלמים בבית עם בגד צבעוני, כדאי להצטלם על רקע לבן, או ליד קיר שהוא בצבע לבן חלק.

פוזות של בני המשפחה:

ישנו מאפיין ברור בין בוק הצילומים המודרני, לבין בוק הצילומים הישן. בבוק הישן, יראו את בני המשפחה עומדים אחד ליד השני ומחייכים. בבוק צילומים מודרני, בני המשפחה לא יעמדו כמו סטטיים, אלא יהיו כל הזמן בתנועה: יתחבקו, יתנשקו, וישחקו, ועוד. בצילומים המודרניים מרגישים אווירה וחיים. לכן, כאשר עושים סדרת צילומים של ההיריון, צריך לבחור מגוון תנוחות מעניינות: של בני הזוג, של האמא עם הילדים, ושל האמא עם כל אחד מהילדים.

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X