תפריט יצירת קשר טלפון

5 טיפים לצילום הריון

כשהייתי בהריון הראשון שלי רציתי לבצע צילום הריון אך לא רציתי שזה כמו כולן. אתן מכירות את הצילום הזה, תקריב של הבטן עם 2 ידיים מלטפות, הידיים יכולות להיות שלי או של בעלי אבל זה אותו דבר. אין שום דבר רע בצילום כזה, הרבה נשים עושות צילום בסגנון הזה אך אני רוצה משהו אחר, משהו יוצא דופן ומיוחד שאוכל להגיד שהוא מיוחד בשבילי. אז בהריון הראשון הלכתי לצלמת הריון מקצועית שתצלם אותי ובמשך שעה צילמנו כל מיני רעיונות יפים.

אבל למרות שיש כאלו שיאבדו מהעניין לאחר הצילומים בילד הראשון, אני רציתי לעשות זאת גם בהריון השני ולבוא עם כוחות מחודשים לילד השני ולכן ניסיתי לחשוב על כל מיני רעיונות טובים ומיוחדים שאוכל ליישם. על מנת למצוא את הרעיונות הייתי צריכה לשבת זמן רב ולחשוב בנוסף לקריאה וקבלת רעיונות מהאינטרנט. אז הנה כמה מהרעיונות שמצאתי ותוכלו להשתמש בהן וללמוד כיצד לשפר את צילומי ההריון שלכן.

צאי להצטלם בחוץ

נשים רבות מצטלמות בסטודיו ממוזג עם התאורה הנכונה, אבל לפעמים האווירה שנוצרת בתוך הסטודיו היא מתאימה לכמה צילומים וצריך לשנות את הגישה. צילומים בחוץ יכולים להיות נהדרים ומועילים והאווירה שיש בחוץ היא הרבה יותר מיוחדת. אני מתחברת לטבע מאוד ולכן הצילומים בחוץ הרגישו לי נינוחים וטובים.

הצטלמי גם בבית

אז נכון שיש סטודיו ויש גם צילומים בטבע, אבל מה עם הבית? יש מקום אחד שבו הזיכרונות שלנו מתקופת ההריון יתמקדו וזה בבית. אני מבלה את מרבית תקופת ההריון בבית שלי ולכן זה טבעי להצטלם בבית. צילומי ההריון לא צריכים להיות רק צילומים בשביל הפוזה אלא בשביל הזיכרונות, ואם מצטלמים בבית אפשר ממש להראות ולתעד את החלקים החשובים והמיוחדים באותה תקופה.

פשטות

לא משנה אם את מצטלמת בבית, בחוץ, בסטודיו או בסניף של רמי לוי. בסופו של דבר מה שחשוב הוא את ולכן צריך לשים דגש עלייך. דאגי לכך שלפחות בחלק מהתמונות לא יהיה רקע מורכב, הצטלמי בצורה פשוטה רק בשביל לנסות איך זה לפני שאת מתחילה לחשוב על רעיונות יצירתיים שיגרמו לאנשים מסביבך לצחוק, להתפעל או להגיד "הו…"

הדגישי את הקשר בינך לבין בעלך

הבעל אולי לא בהכרח ירצה להצטרף לצילומי ההריון, אבל אם הוא כבר בא לפחות תעשו כיף. תצטלמו ביחד ותחזקו את הקשר שלכם. צילום הריון הוא לא רק סשן צילומים שנועד להפיק תמונות אלא צילום הריון הוא חוויה מיוחדת. את הילד הזה את לא מביאה לעולם לבדך ובעלך צריך להיות שם בשבילך ובשבילו.

נסי משהו שונה

אחרי שעשית כל מה שחשבת לעשות ואחרי שעשית כל מה שכולן עושות, נסי לחשוב "איך אף אחת אחרת לא הצטלמה מעולם?" ולכי על זה. ההריון שלך הוא לא בהכרח כמו של השאר ואת בעצמך לא כמו כולן אז למה לנסות לעשות כמו כולן? תחשבי איזו תמונה תהיה ייחודית לך, איזו תמונה יהיה אפשר לנסות ומה תמיד חלמת לעשות או מי את רוצה להעמיד פנים שאת בתמונות האלו. אולי זה יהיה קצת מביך בהחלה אבל אחרי שתיכנסי לזה ובמיוחד לאחר שתצפי בתמונות את תרגישי שזה שווה כל רגע.

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X