תפריט יצירת קשר טלפון

בוק זה לא רק ספר...

כולנו למדנו את המילה 'בוק', בשיעורי אנגלית בבית-הספר. המורה לאנגלית הייתה אומרת לנו: "This is a book…" ומצביעה על ספר הלימוד שהיה מונח לפניה.

מאז קיבלה המילה בוק פירושים נוספים... תרשו לי להניח, כי היום, כשהילדה שלכם רוצה 'בוק', רוב הסיכויים שהיא לא מתכוונת לספר לימוד וגם לא לספר קריאה.

עם השנים, הפך המושג בוק לנחלתם של שחקנים, שחקניות, דוגמנים ודוגמניות, שהצטיידו בבוק תמונות מקצועי, בדרכם אל התהילה, או אל האודישנים... 

כמה מחבריי הטובים, הם שחקנים שהחלו את דרכם לפני שנים עם בוק, בו הם משוויצים עד היום ובצדק... בבוק ששמור להם בין הספרים, הם נראים צעירים, חסונים, בלי כרס ועם שיערות על ראשם.

אז למה שלא תהיה מזכרת מופלאה כזו, לילדים שלנו שהגיעו למצוות...?

גם אם תקראו לתוצאה בוק בת-מצווה וגם אם תעדיפו לקרוא לזה אלבום, אפשרו להם יום צילום חווייתי, שטומן בחובו כמה שעות של כיף, שובבות, הומור, חיוכים, משחק, דרמה והנאה.

בוק בת מצווה הוא סוג של הגשמת חלום עבור כל ילדה, שתוכל להשוויץ בו, עכשיו ובעוד שנים.

למה דווקא עכשיו...? מבט אחד לכיוון הילדה שלכם וקיבלתם את התשובה. איזה גיל יפה זה... חדוות נעורים שמאפיינת תקופה כל-כך מיוחדת...

בוק בת-מצווה צריך לשדר תמימות, יופי, רוך ונעורים... רגע פני שהם מתבגרים לנו בשנייה מול העיניים. ככל שזה תלוי בהשקפתי, כדי שתקבלו בסוף יום הצילום בוק בת-מצווה מדהים, אין צורך באיפור במה ולא בתסרוקת מיוחדת. חלק מיתרונות הגיל הזה, שזורים בפשטות ובתום.

אין ספק, כי להיות הכוכב הראשי, זה ריגוש. גם אם לוקח טיפה זמן להשתחרר מול עדשת המצלמה, צלם או צלמת מקצועיים יעניקו למצולם תחושת ביטחון, שתוציא ממנו את המרב והמיטב.

כדי ליצור בוק בת-מצווה מיוחד, שלא ישעמם לרגע, כדאי לזכור כמה דברים:

  • בקשי מהצלם או הצלמת להראות לך דוגמאות מצילומי בוק בת-מצווה שעשה. כך תוכלי להתרשם מעבודתו ולקבל טיפים ורעיונות שיעזרו לך בצילום בוק בת-מצווה משלך.

  • וודאי כי חומר הגלם יכיל כמות לא קטנה של תמונות, מתוכן תוכלי לבחור את הטובות ביותר שייכנסו לבוק. בוק בת-מצווה שיש בו לא מעט תמונות, יאפשר עיצובים מדליקים ומגוונים. 
  • יידע ומקצועיות הצלם בעיצוב בוק בת-מצווה, יעניקו לכל אחת בוק ייחודי על-פי טעמה. קו נקי, קו צעיר, בוק שמסוגנן כמגזין דוגמנות, בוק בסגנון היתולי, מלא בצבעים, או סולידי.
  • כמו כל דוגמן/נית, עליכם להצטייד בכמה סטים של ביגוד, לא לפחד משילובים של צבעים עזים, או לשלב בצילומים פריטים שיקשטו ויוסיפו עניין בכל בוק בת-מצווה. גם אם ייראה לכם כי אין קשר בין בוק בת-מצווה לכובע בוקרים למשל, האמינו לי, כשתקבלו בוק בת- מצווה ובו אתם מצולמים בכל עמוד עם סט צבעוני ושונה, לא תפסיקו להסתכל בו ולהראות אותו לכולם. בדקו לפני הצילומים מה יש לכם בבית והאם יש בסטודיו פריטים ואביזרים מיוחדים.
  • אל תפחדו להשתטות מול המצלמה ולשלב בתוך בוק בת-מצווה גם את התמונות בהן צחקתן צחוק מתגלגל, עשיתן פרצוף מצחיק למצלמה, או נתפסתן על-ידי הצלם רגע לפני הפוזה המיוחדת שרציתן להיראות בה. בוק בת-מצווה לא חייב להכיל רק תמונות רציניות ודרמטיות. חיוך בתמונה, יגרום גם למתבונן בה לחייך בהנאה.
  • לטובת בוק בת-מצווה מגוון, בדקו אם יש אפשרות להצטלם גם בסטודיו וגם מחוצה לו. תמונות חוץ בחצר, בפארק, או בשדה פתוח, ייתנו נופך שונה לכל בוק בת-מצווה, גם אם יהיו בו עמוד או שניים כאלה.
chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X