תפריט יצירת קשר טלפון

טיפים לצילום למתחילים

בטלפונים של כולנו יש מצלמות, חלק מהמצלמות בעלות איכות טובה והצילומים יכולים לצאת מאוד מרשימים אך לפעמים דרוש ידע וניסיון בצילום כדי שהתמונה תהיה טובה הרבה יותר. הנה כמה טיפים למתחילים שיכולים לשפר את הצילומים שלכם ויכולים להניב לכם תמונות מדהימות שלא יביישו גם צלמים מתקדמים יותר.

צלמו יותר מתמונה אחת - בצילום כל שניה חשובה ולכן כשאתם רוצים לצלם משהו, תמיד צלמו יותר מתמונה אחת כדי שאם יהיה מצמוץ, תנוחה לא נכונה או גרגיר אבק שמשום מה קיבל פוקוס באותו הרגע, לפחות אחת התמונות תהיה טובה.

ערכו את התמונה - אנחנו לא מתכוונים לכך שאתם צריכים ללטש ולהוסיף אפקטים מפה ועד שלא יזהו את התמונה בכלל, אבל לפעמים דברים פשוטים כמו הפיכת התמונה לשחור לבן, הדגשה של ניגודיות הצבעים או דברים קטנים אחרים שיכולים להוסיף ולהפוך את התמונה ליותר מקצועית הן תוספת נחמדה.

זוויות שונות - אל תצלמו את כל התמונות שלכם מזווית של אדם, כי זה מה שאנחנו רגילים לראות. כתבתי על כך בטיפים לצילום ילדים אבל זה תקף לכל צילום. נסו לצלם מזוויות מיוחדות, מגובה ומנמוך וממקומות מעניינים אחרים.

תמונות של עצמים קטנים - אנשים מצלמים אנשים אחרים כל הזמן ולפעמים זה קצת נמאס, נסו לחשוב על דברים אחרים לצלם ובדרך כלל הדברים שנותנים הרגשה טובה לצלם אותם הם דברים קטנטנים כמו פרח או חרק קטן עם פוקוס מושלם. הפרטים הקטנים שעל הפרטים הקטנים הם הדברים המעניינים בצילומים האלו.

תמונות עם 2 חצאים - עוד רעיון יפה לצילום הוא צילום שבו יש 2 חצאים שונים של דברים, למשל - תמונה של ים יכולה להיות קצת משעממת, אבל תמונה שחציה ים וחצי חול יכולה להיות מעניינת ואפשר להוציא ממנה יותר.

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X