תפריט יצירת קשר טלפון

לבוש לצילומי הריון

'מה ללבוש' זו שאלה שקמים איתה כל בוקר, אבל כשמתכננים לגשת לצילומי הריון רוצים להיות סגורים על כל הפרטים. אפשר לבוא לצילומי הריון עם איזה בגדים שבא לך מהמלתחה שלך וביחד עם הצלמת תוכלי להתייעץ ולבחור, אבל קחי בחשבון שבסטודיו הצילום של הצלמת ההריון בדרך כלל יש כבר בגדי הריון יפים ומיוחדים שיכולים להתאים לך.

רעיונות ללבוש עבור צילומי הריון

בנוסף, הנה כמה טיפים ורעיונות שאולי תרצי ליישם ואולי יתנו לך כיוון.

צבעים אחידים – תמונות פשוטות ונקיות הן דבר נפלא. הן ריקות מהיסחי דעת ושלובי צבעים שונים יכולים להביא ניגודיות שנראית יפה מאוד לעיני המצלמה. בנוסף, אם את מצטלמת עם הבעל חשוב מאוד להקפיד על שילובים יפים של צבעים. שימי לב שצבעים מסוימים משתלבים יותר יפה עם צבעים מסוימים, את בטח כבר את יודעת את זה אבל בצילומים מקצועיים דברים כאלו מקבלים ערך גדול יותר.

הוסיפי אקססוריז – בגדים מתאימים ויפים זה נהדר, אבל תמיד כיף לראות את התוספות והאביזרים הקטנים שהופכים את המראה שלך ליותר מעניין. כובעים, שרשראות וציוד נוסף שאפשר להוסיף לתמונות מוסיף לתמונה.

בגדים צמודים – אחד הדברים המיוחדים שלשמם ניגשים לצילום הריון הוא הצורה של הגוף שהשתנתה לאורך הזמן. גוף ההריון הוא בהחלט מרתק ולהמחיש את זה דרך תמונות אפשר באמצעות הבגדים המתאימים.

בגדים נצחיים – המילה המדויקת היא Timesless. אז נכון שיש כל מיני טרנדים ורעיונות שמאוד שיקים בתקופה הנוכחית, אבל יש דברים שלא קצובים בזמן. את לא רוצה להסתכל על צילומי ההרון שלך בעוד 20 שנה ולחשוב 'מה חשבתי לעצמי?!' למרות שיש בזה משהו מאוד חמוד ונוסטלגי. אבל לפחות לדאוג שלא כל התמונות שלך יהיו כאלו.

לשלב בין 2 עולמות

צילומי הריון לא מסתכמים בתמונה אחת ולכן מומלץ לקחת הפסקה באמצע כדי ללכת לעולם אחר. אם הצטלמת הרבה עם בגדים מרשימים, שמלות ובדים מפנקים, אולי כדאי לנסות כמה תמונות בסגנון יותר משוחרר ופשוט. הגיוון הרב בתמונות הוא יתרון בפני עצמו וגם כך תוכלי להיות בטוחה שתמצאי את הסגנון הטוב יותר לטעמך מבין ה-2.

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X