תפריט יצירת קשר טלפון

צילום הריון עם הילדים

צילום הריון זו חוויה מדהימה שכל אישה בתקופת ההריון שתעבור אותה תרגיש שהיא הייתה בהחלט שווה את הזמן. בתקופת ההריון אין יותר מדי מה לעשות, ולפעמים נמאס מהשגרה המייגעת ורוצים לעשות משהו מיוחד ושונה ולכן צילום הריון זו התשובה. מה יש לא לאהוב? יושבים בסטודיו ממוזג עם בגדים יפים, איפור ותסרוקת ומצטלמים בכל מיני פוזות וזוויות מחמיאות על ידי צלמת הריון מקצועית שתוציא ממך את התמונות הטובות ביותר. למרות שמדובר בחוויה מדהימה, אפשר להפוך אותה להרבה יותר מדהימה כשמשלבים צילומי הריון עם המשפחה, ובפרט עם הילדים.

ילדים אוהבים לנסות דברים חדשים, אמנם בהתחלה הם מסתכלים על דברים חדשים כעל מאיימים, מלחיצים או סתם מוזרים, הם בהחלט יכולים לחבב את צילומי ההריון ולשתף פעולה בצורה נפלאה. הילדים שאת אוהבת הם חלק בלתי נפרד מחייך ואת רוצה שהם ישתתפו בצילומי ההריון שלך לפחות בחלק מהתמונות וזה רעיון מעולה. במקרים רבים, החשש היחיד שעול כשמצרפים ילדים לצילומי הריון הוא שהילדים לא ישתפו פעולה, לא יבינו את הסיטואציה ולא יצליחו להשתלב יפה בתמונות, אבל האמת היא שהצלמת המקצועית יודעת להוציא מהילדים תמונות כמו שלא חשבת שאפשרי.

הילדים משתפים פעולה ומסתגלים למצב מהר מאוד ולפעמים עצם זה שהם לא בהכרח מבינים את הסיטואציה לחלוטין גורם לך שהתמונות יוצאות אותנטיות ונהדרות בצורה אחר לגמרי. אם כבר עשית צילום הריון בחייך, בהריון של הילד הקודם, זה לא אומר שמספיק פעם אחת, הילד שהיה אז בצילומי ההריון בתוך הבטן שלך, יכול להשתתף היום בצילומים החדשים ולהפוך את העניין למסורת מעניינת שבעתיד תהפוך לסדרת תמונות מרהיבה ומרתקת.

לגלריית צילום הריון

chat
דברי איתי
גבית:
גבית:
גבית:
גבית:
X